reklama
reklama

Tiskové zprávy

 

Vlajková loď produktové palety nakladačů Liebherr, model L 586 2plus2, byl v Rakousku v anketě odbornou veřejností zvolen nakladačem roku.

Jako již tradičně v tomto zimním období si Vás společnost Casetec dovoluje pozvat na letos jubilejní pátý ročník Dne Case,

Dovolujeme si Vás upozornit na právě probíhající akci, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s firmou Wecan u příležitosti zahájení prodeje smykových nakladačů této značky v České a Slovenské republice.

Evropská unie vydala v listopadu minulého roku „Iniciativu v oblasti surovin – uspokojení kritických potřeb pro růst a zaměstnanost v Evropě“.

Nyní máte možnost u firmy ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. zakoupit poslední kusy kolových nakladačů za výrazně snížené ceny.

Půjčovna strojů The Cat Rental Store společnosti Phoenix-Zeppelin připravila pro zájemce o zapůjčení strojů a aplikací pro zimní údržbu komunikací jejich představení přímo v místě použití.

Společnost Kohlschein pořádá již po čtrnácté zákaznicky oblíbené dny otevřených dveří.

Caterpillar zahájil na adrese www.mycattv.com provoz nových interaktivních webových stránek CAT TV, které představují dosud neviděnou míru spojení s veřejností.

Plzeňská firma BC Stavo s.r.o. umístila na web svoji zcela novou prezentaci; najdete ji na www.bcstavo.cz.

Chicago Pneumatic představuje své nové benzínové kladivo, RedHawk. Jedná se o robustní a jednoduše ovladatelný pracovní stroj, který není závislý na vnějším zdroji napojeném na různé hadice či kabely.

reklama