reklama
SHERLOG - Zabezpečte svůj stroj
reklama

Tiskové zprávy

 

Společnost Vápenka Čertovy schody a.s., člen nadnárodní skupiny Lhoist, provozovatel největšího lomu v České republice na těžbu vápence, si pro přepravu a nakládku materiálu v lomu Tmaň u Berouna vybrala stroje Caterpillar od společnosti Phoenix-Zeppelin.

Akční ceny smykových nakladačů platné v průběhu veletrhu IBF jsou již za námi.

Již 15 let sdružuje strojníky stavebních strojů v České republice Klub posádek Caterpillar.

Společnost Phoenix-Zeppelin, výhradní prodejce stavebních strojů a energetických systémů značky Caterpillar v České republice a na Slovensku, letos slaví 40 let spolupráce s firmou Caterpillar.

Je váš bagr již starý a opotřebovaný? Neváhejte a vydražte si nový!

Turné předváděcí akce RoadShow stavebních strojů Liebherr, spojených s jejich testováním přímo v provozu, zavítalo také k nám do České republiky.

Společnost Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) oznámila nový významný přídavek ZX14-3 ke své oblíbené řadě rýpadel Zaxis-3.

Vystavený pásový dozer PR 724 LGP Litronic má pohotovostní hmotnost 20 tun a výkon 120 kW/163 PS.

Dne 28. – 29. dubna 2009 proběhla v Praze mezinárodní konference „Nerostné suroviny pro Evropu“ / „Mineral Resources for Europe“ s navazujícím diskusním fórem zástupců partnerských ministerstev.

Společnost Phoenix-Zeppelin nyní rozšířila síť půjčoven strojů The Cat Rental Store o novou pobočku v Praze 9 - Čakovicích.

reklama