reklama
Kladiva a pásy Renomag
reklama

Tiskové zprávy

 

Turné předváděcí akce RoadShow stavebních strojů Liebherr, spojených s jejich testováním přímo v provozu, zavítalo také k nám do České republiky.

Společnost Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) oznámila nový významný přídavek ZX14-3 ke své oblíbené řadě rýpadel Zaxis-3.

Vystavený pásový dozer PR 724 LGP Litronic má pohotovostní hmotnost 20 tun a výkon 120 kW/163 PS.

Dne 28. – 29. dubna 2009 proběhla v Praze mezinárodní konference „Nerostné suroviny pro Evropu“ / „Mineral Resources for Europe“ s navazujícím diskusním fórem zástupců partnerských ministerstev.

Společnost Phoenix-Zeppelin nyní rozšířila síť půjčoven strojů The Cat Rental Store o novou pobočku v Praze 9 - Čakovicích.

Společnost Hitachi Construction Machinery (Europe) NV oznámila doplnění řady rýpadel o nové modely s ultrakrátkou zadní částí.

Firma Liebherr představila na akci RoadShow kolové rypadlo A 904 C Litronic.

Aktuální D řada kloubových damprů firmy Bell Equipment po řadě významných inovací v roce 2008 nabízí celkem pět základních modelů s užitečným zatížením 23,2 až 45,6 tun.

Společnost Phoenix-Zeppelin i letos připravila pro zájemce o stroje Caterpillar RoadShow, která jim umožnila vyzkoušet si stroje přímo v terénu.

Společnost Hitachi představila dva nové modely, které mají sloužit k dalšímu posílení řady populárních kolových nakladačů typu ZW.

reklama