Téma: UNC 750 nejede a mizí olej

Autor

Zpráva

Fik Maxipes

Fik Maxipes

Členem od: 06.11.2015
Příspěvků: 10

09. srpen 2016 19:45:24

Přeji dobrý den všem.
Před nějakým časem jsem zakoupil UNC 750. Normálně jezdilo, zvedlo paletu zámkovek, nepopojíždělo, vše OK.
Delší dobu stál a teď jsem se k němu dostal s tím, že vyměním oleje. Chvilku jsem s ním pojezdil, aby olej dobře vytekl, cca 5-10 minutek.
Vypustil jsem asi 15 litrů oleje. Nezdálo by se mi, že by byl smíchanej s naftou, že by protékalo čerpadlo. Nalil jsem olej a šel projet. Po chvilce se mi začalo zdát, že motor jede pořád dobře, ale UNCko se nepohybuje rychle jako dřív.
Koukl jsem na stav oleje v hydraolice a bylo jí tam málo. Vakuometry na 0, dolil jsem MH46, zase chvilku jezdi OK, ale po chvilce zase ztráta výkonu (nikoli motoru) a zase málo MH46.
Netuší někdo co by to tak mohlo být? Že by se hydraolický olej dostal do motoru? Nebo se vlil někam jinam? Doli jsem ho cca 10 litrů...
Pro úplnost dodám, že jsem připojil podkop, který dlouho dlouho stál, takže tam možná byl nějaký bordel...
H22 filtry i s těsněním mám připraveny, ale to mi asi v tuto chvíli nepomůže...
Děkuji všem za reakce

Marx jsou akorát tanky valící se přez Prahu


Ondrej Karcol

Členem od: 13.02.2011
Příspěvků: 9

10. srpen 2016 09:07:22

Dobrý den
Ak sa tratí hydraulický olej a netečie, jediné kam sa dostane je niektorá zo stranových prevodoviek, alebo náhon čerpadiel.


Kamil Kopřiva

Členem od: 15.02.2017
Příspěvků: 21

21. duben 2017 18:07:22

Kolik jsi tam té hydrauliky nalil? Sériově vejde do Unc 50 litrů hydrauliky.


Přidat příspěvek k tématu