Téma: jcb 8015 mikroprasklina

Autor

Zpráva

rasto kollarik

rasto kollarik

Členem od: 21.03.2015
Příspěvků: 8

21. březen 2015 17:15:59

caute .som tu novy.mam problem.vsimol som si ze mi slabo zdviha radlicka.zacal som patrat a nasiel som mikroprasklinu na tomto ventily zhora,neviete mi poradit ci sa da zvarit alebo zahnat druhy kus.


Aleš Rudolf

Aleš Rudolf
Členem od: 09.03.2009
Příspěvků: 449

21. březen 2015 21:41:37

Dobrý den jako zavařit to jde ale z duvodu pruvaru je nutne to zevnitř obrobyt .Ato mi přijde pracné a možná dražší než novej kus.A záruku na svár vám stejně nikdo nedá.Tot muj názor.


rasto kollarik

rasto kollarik
Členem od: 21.03.2015
Příspěvků: 8

30. březen 2015 10:46:06

caute.chcem sa spitat ci to ma vobec suvis s tou prasklinou. slabo mi ide mas ked sa otacam . a uhrnac mi nezdvihne bagrik.vsetko ok.


Filip Mikulec

Členem od: 12.05.2020
Příspěvků: 2

13. květen 2020 21:55:59

Momentálně řeším stejný problém. Jde strašně pomalu naklápění lžíce a otoč bagru, ale jakmile přidám druhým joystickem další funkci, tak už to jede normálně. Jednou za čas vypne úplně ovládání hydrauliky. Za studena vše funguje plynule a rychle.
Pásy jedou stejně a bez problému. Síla bych řekl taky v pohodě.

Nemá někdo zkušenost nebo tip po čem jít?

Děkuji za odpovědi


Peter Krull

Členem od: 14.12.2020
Příspěvků: 2

14. prosinec 2020 14:48:53

Ahoj Filip. Mam presne ten sami problem ako popisujes ty. Len mne uz blbne vsetko. Vzdy musim pridat nejaku druhu funkciu inač je problem sa len pohnut z miesta. Prišiel si na nieco lebo ja uz som presiel cely bager prv som myslel ze to bude servotlakom nieco ale ked mi zacalo to robit na radlicke tak som pochopil ze to bude niekde inde. Ak si to nejako vyriesil tak budem rad ked poradis. Dik s pozdravom Peto


Vít Šťastný

Členem od: 17.07.2018
Příspěvků: 43

15. prosinec 2020 12:58:37

Zdravím, nejsem profesionál a mám Bobccat 331E rv. 2000 soukromně, ne k podnikání, ale tyhle pomalé funkce po zahřátí (respektive za studena to běhá rychle a silně, po ohřátí pomalu a slabě) se u mě zatím vždycky týkalo těsnících kroužků (O-ringy). Doporučuji originály, když to jde, třeba pístnici na výložníku mám přetěsněnou zaručeně pasující náhradou a od té doby je tam neustále film, který se jednou za čas zvětší na kapku. Ale to je jen zkušenost s mým opravováním na koleni.


Přidat příspěvek k tématu