reklama
reklama

Zeppelin CZ: Půjčíme vám lepší řešení - nově i ve Znojmě

V oblasti strojů a stavební techniky bychom se pro vás rozpůjčovali. A proto jsme otevřeli novou pobočku ve Znojmě. Půjčovna strojů Zeppelin CZ je vám tak od 1. října 2018 k dispozici již ve čtrnácti českých a moravských městech.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ, součást celosvětové sítě The Cat® Rental Store®, patří mezi největší půjčovny stavební a manipulační techniky v České republice. Potřebujete pro realizaci svého záměru kvalitní techniku? Pro jeden projekt nemusíte hned kupovat nový stroj. „Zeppelin CZ je výhradní dealer stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů a energetických systémů Cat® v České republice. V naší Půjčovně strojů Zeppelin CZ stroj zapůjčíme, pomůžeme s výběrem správného příslušenství, zajistíme dopravu i proškolení obsluhy a v případě zájmu poskytneme vašemu projektu i našeho zkušeného strojníka.“ říká ředitel ředitel Půjčovny strojů Zeppelin CZ Jan Blecha.

Všechny tyto služby poskytujeme od 1. října 2018 již ve čtrnácti českých a moravských městech, nově i ve Znojmě. Nová pobočka Půjčovny strojů Zeppelin CZ sídlí v ulici Družstevní 3824/28. Základem flotily jsou stroje Cat®, v nabídce je ale i další kvalitní technika. Od drobnějších zahradních prací po velké stavební projekty. Půjčovna strojů Zeppelin CZ vám vždy pomůže najít to nejlepší řešení! Navštivte nás ve Znojmě nebo i ve kterékoli z ostatních poboček, sledujte nás na Facebooku, stáhněte si do mobilu naší mobilní aplikaci a mějte naše stroje neustále v kapse.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu 800 023 000.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s. r. o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s. r. o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r. o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod šest „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

Půjčovna strojů Zeppelin CZ

Adresa: Družstevní 3824/28, 669 02 Znojmo
Vedoucí půjčovny: Libor Mandát
E-mail: libor.mandat@zeppelin.com
GSM: 725 615 970
Web: www.zeppelin.cz
Facebook: @pujcovnastroju

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Kladiva a pásy Renomag
    reklama