reklama
reklama

Společnost Xtuning group otevírá novou divizi EnginEcoPower

Společnost XTuning Group oznamuje spuštění své nové divize EnginEcoPower, která se specializuje na stavební a manipulační techniku.

titul_text

Úpravy výkonu jsou nyní možné i u stavebních strojů

Divize EnginEcoPower je součástí skupiny Xtuning group, zabývající se diagnostikou a úpravami softwaru řídících jednotek motorů, certifikovaným měřením výkonu a kroutícího momentu, diagnostikou a řešením závad emisních systémů a čištěním DPF filtrů. Skupina EnginEcoPower vznikla za účelem doplnění portfolia osobní, zemědělské a dopravní techniky o stroje stavební.

Oddělení EnginEcoPower se tedy zaměřuje na úpravy softwaru řídících jednotek stavební techniky všech běžných značek výrobců. Společnost má vlastní vývojové centrum se zázemím pro odborné testování všech svých nabízených produktů. Jeho zásluhou může nabídnout zvýšení výkonu stroje až o 20 % a zvýšení kroutícího momentu až o 30 % za současného snížení provozních nákladů až o 20 %.

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru může provádět:

 • Individuální diagnostiku a úpravu SW vašeho stroje,
 • Garanci na upravený SW 24 měsíců,
 • Bezplatné znovunahrání SW při jeho ztrátě,
 • Zálohu originálního SW (je možné jej vždy vrátit do výchozího nastavení),
 • Nepřetržitou technickou podporu (24/7),
 • Certifikované změření výkonu (nutná výbava PTO).
vycpavka

Můžete si nechat vyčistit i DPF filtr

Jedním z produktů nové divize je rovněž profesionální čištění DPF filtrů, kterou na ostatních strojích společnost provádí již od roku 2018. DPF filtry jsou dnes nedílnou součástí emisních systémů moderních strojů, avšak při jejich zanesení hrozí kromě časté regenerace nejenom významná ztráta výkonu a nouzový režim stroje, ale především vysoké finanční ztráty při zastavení stroje a náklady při výměně takového filtru.

Odborné řešení se skládá z těchto kroků:

 • Vstupní diagnostika filtru (vně i uvnitř) speciální kamerou a vstupní kontrolní tlaková zkouška,
 • Samostatné čištění tlakovým mytím s teplou vodou a příměsí chemického roztoku ve stroji Flash Cleaner,
 • Výstupní kontrola tlaku, průchodnosti a precizní vysušení.

Více informací naleznete na webu www.enginecopower.cz a www.strojedpf.cz.

vycpavka

O společnosti Xtuning group

Xtuning group nabízí profesionální služby v oblasti softwarových úprav již od roku 1999. Jedná se o úpravy a opravy osobních vozů (Xtuning), zemědělské techniky (AgroEcoPower), kamionů a autobusů (TruckEcoPower) a nyní nově zásluhou EnginEcoPower i stavebních strojů.

Společnost profesionálně optimalizuje řídící jednotky motorů se zaměřením na zvýšení výkonu a kroutícího momentu při současném snižování spotřeby. Působiště tvoří Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Ukrajina, Rusko, USA a Kanada.

Proškolení technici a obchodní konzultanti, jsou schopni dojet k vašim strojům kamkoliv po celé ČR a to včetně potřebného vybavení k realizaci zakázky přímo v místě stroje.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

  reklama