reklama
SHERLOG - Zabezpečte svůj stroj
reklama

Společnost Kubota dostala cenu za design

Řada 5−6tunových rypadel Kubota získala cenu Prestigious Red Dot 2021 za design.

Nová řada kompaktních rypadel Kubota o hmotnosti 5−6 tun získala celosvětově uznávané ocenění. Společnost Kubota získala cenu Red Dot Award 2021 za produktový design.

Ceny Red Dot Awards oceňují inovace v celé řadě průmyslových odvětví, přičemž prestižní ocenění „Red Dot“ je mezinárodně uznávanou pečetí kvality za vynikající design. Letošní akce se konala 30. března na online ceremoniálu, kde byly oceněny některé z nejuznávanějších značek světa.

Řada kompaktních bagrů o hmotnosti 5–6 tun, která byla speciálně navržena pro maximální pohodlí, bezpečnost a výkon, se skládá ze tří modelů - KX060-5, U56-5 a U50-5. Každý model kombinuje kompaktní design s moderními funkcemi a přepracovaným interiérem a exteriérem tak, aby poskytoval uživatelům optimální využití.

Jürgen Bidell, manažer prodeje ve společnosti Kubota Construction Machinery Germany, komentuje: „Jsme velmi rádi, že můžeme být mezi vítězi letošního ocenění Red Dot Awards. Red Dot znamená kvalitu a inovaci. Filozofii, za kterou stojí také Kubota.

Další informace o nové řadě 5tunových minibagrů Kubota naleznete na adrese: https://www.staves.cz/aktuality/nova-generace-minirypadel-71

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama