reklama
reklama

Společnost Atlas Copco informovala své zákazníky o novém jméně Epiroc

V příštím roce dojde k rozdělení švédské firmy Atlas Copco AB na dvě samostatné společnosti - Atlas Copco a Epiroc.

Atlas Copco se zaměří na zákazníky z průmyslové oblasti, zatímco Epiroc se zaměří na zákazníky pro důlní průmysl, stavebnictví, infrastrukturu a využívání přírodních zdrojů.

U příležitosti této významné události uspořádala 30. listopadu nově vzniklá společnost Epiroc Czech Republic s.r.o. - Part of the Atlas Copco Group setkání se zákazníky za přítomnosti odborných médií. Neformální zasedání se uskutečnilo v malebném historickém prostředí Housova mlýna v jihočeském Táboře.

Setkání zahájil generální ředitel společnosti Epiroc pro střední Evropu Andrzej Mielko, následovaný zástupci českého zákaznického centra. Společně návštěvníky obeznámili s důvody a výhodami nové firmy s důrazem na zachování kontinuity a nejvyšší kvality výrobků pocházejících ze švédských a německých výrobních závodů. I nadále se tak zákazníci budou moci spolehnout na známé a osvědčené produkty, stejně jako na dosavadní odborný prodejní a servisní tým.

Epiroc_2

                       

Nové jméno Epiroc bylo vybráno z téměř tisícovky návrhů. Obsahuje řecké slovo „epi“, které znamená „uvnitř“, a „roc“ představující stabilitu a trvanlivost. Současně je to odkaz na anglické slovo „rock“, jelikož kámen je jedním z nejdůležitějších materiálů, se kterými společnost pracuje. „Ve jménu Epiroc jsme našli krátký, zřetelný a nadčasový název, který perfektně ladí s těžebním a stavebním sektorem,“ uvedla Annika Berglund, členka nejužšího vedení podniku.

V rámci bohatého doprovodného programu s husitskou tématikou si účastníci vyslechli dívčí kapelu, shlédli strhující vystoupení dobových tanečnic a ti nejodvážnější si dokonce i zasoutěžili v rychlosti oblékání brnění.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Kladiva a pásy Renomag
    reklama