reklama
reklama

Specialista na nivelace pod novým názvem Nivelis

Společnost Lopota s.r.o. v těchto dnech spouští projekt Nivelis, kam převádí své aktivity v oblasti školení, prodeje, servisu a půjčovny nivelačních zařízení.

Základní změnou je přesun webové firemní prezentace z dosavadní domény „lopota.cz“ na novou „nivelis.cz“. Projekt má vlastní logo, jehož modrý symbol znázorňuje výkop, násyp a výškovou kótu mezi nimi.

Logo_Nivelis

Zavedení nového názvu pro oblast nivelací je reakcí na rozvoj této činnosti ve společnosti Lopota v uplynulých dvou letech. Vytváří prostor pro samostatnou komunikaci a propagaci nivelačních systémů a služeb s nimi spojených a v neposlední řadě tímto společnost vychází vstříc svým zákazníkům, kteří se tak zbaví „lopoty“ nejen v práci zásluhou nivelačních systémů, ale i v názvu dodavatele, se kterým komunikují.

Podstatou činnosti pod novou hlavičkou Nivelis bude i nadále zdokonalování běžných stavebních strojů nivelačními systémy, díky kterým strojníci dosáhnou lepších výsledků v kratším čase, navíc bez pomocných dělníků.

„Snadno použitelné systémy od Nivelisu ulevují pracovníkům od zbytečné práce, odbourávají neustálé přeměřování, dorovnávání a zcela eliminují zvýšené náklady na zásypový materiál,“ jmenuje některé z výhod technický poradce Filip Klimecký.

--

Společnost Lopota s.r.o. zastupuje v České republice a na Slovensku bezdrátové nivelační systémy iDig a nivelační přídavná zařízení AP Machinebouw. Je obchodním partnerem autorizovaných zastoupení Topcon a Trimble a přímým prodejcem nivelačních přístrojů a laserů Nedo. Nabídku nivelačních zařízení a služeb prezentuje na stránkách nivelis.cz. Dále firma provozuje specializovaný informační server bagry.cz a online platformu pro půjčování strojů volnestroje.cz.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama