reklama
reklama

Soutěž o šest tabletů iPad Pro při nákupu použitých strojů Cat od Zeppelin CZ

Stejně jako v loňském roce i letos připravila společnost Zeppelin CZ soutěž pro své zákazníky. Hraje se o šest tabletů Apple iPad Pro.

Společnost Zeppelin CZ má již přes padesát let trvající tradici v prodejích strojů Cat. Kromě nových strojů Cat zde najdete i nejširší nabídku použité techniky Cat. Díky certifikovaným programům Long Life a Cat Certified Used tu mají zákazníci jistotu původu i kvality, podpořenou zárukou od Zeppelin CZ.

Příjemným bonusem při nákupu použitého stroje Cat od Zeppelin CZ je již tradičně zařazení do soutěže o některé hodnotné ceny. Pro rok 2020 byla vybrána šestice špičkových tabletů Apple iPad Pro. Tablety s obrazovkou o úhlopříčce 12,9 palce a pamětí 256 GB jsou připraveny pro vylosované zákazníky.

Proč právě tablet? Nový digitální věk se nevyhýbá ani stavebním strojům. I proto přichází Zeppelin CZ s novým portálem MůjStroj.cz. Díky této stránce mají zákazníci snadný přístup k nákupu náhradních dílů na e-shopu PartsCat.com a mohou zde sledovat i efektivitu strojů Cat díky nástrojům MyCat.com a VisionLink. Všechny tyto nástroje jsou online a přístupné odkudkoli, například právě z tabletu Apple iPad Pro.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Každý, kdo si od Zeppelin CZ mezi 1. 1. 2020 a 30. 11. 2020 zakoupí použitý stroj v hodnotě alespoň 250 000 Kč a vyplní sou-těžní kupon, bude zařazen do slosování. Následně bude vylosováno šest výherců, které zástupce Zeppelin CZ obešle a domluví termín předání výhry.

Soutěže s použitými stroji Zeppelin CZ se staly příjemnou tradicí. Doufáme, že letošní hra o tablety Apple iPad bude stejně oblíbená jako loňské losování o kola Scott.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na čtrnácti místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o. zajišťuje Zeppelin CZ zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Více informací na www.zeppelin.cz.

O koncernu Zeppelin

Koncern Zeppelin nabízí řešení ve stavebnictví, v oblasti pohonných a energetických systémů, v inženýrské činnosti a investiční výstavbě a působí ve více než 220 pobočkách ve 38 zemích. Téměř 10 000 zaměstnanců koncernu pracuje v holdingu v šesti strategických obchodních jednotkách: Stavební stroje Central Europe, Stavební stroje Nordics, Stavební stroje Eurasia (prodej a servis stavebních, důlních a zemědělských strojů), Půjčovna strojů (pronájmy a projektová řešení pro stavebnictví a průmysl), Energetické systémy (pohonné a energetické systémy), Průmyslové systémy (inženýrská činnost a investiční výstavba). V roce 2018 hospodařil koncern s obratem 2,9 miliardy eur.

Společnost Zeppelin GmbH je holdingem se sídlem ve Friedrichshafenu a centrálou v Garchingu u Mnichova. Koncern Zeppelin je nadační společností, jeho kořeny sahají k založení nadace Zeppelin hrabětem Ferdinandem von Zeppelin v roce 1908. Nadace Zeppelin dnes spravuje i výrobce vzducholodí, společnost Luftschiffbau Zeppelin GmbH.

Více informací na www.zeppelin.com.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama