reklama
reklama

Powerbanka Cat nyní k nákupu dílů online

Nakupování dílů Cat online je nyní ještě jednodušší - díky portálu MůjStroj.cz si dnes můžete náhradní díly pro svůj stroj objednat odkudkoli a kdykoli.

Portál MůjStroj.cz představuje bránu do světa online služeb Zeppelin CZ. Kromě nástrojů pro správu strojů Caterpillar tu zákazníci naleznou i snadný a rychlý způsob, jak objednávat náhradní díly Cat odkudkoli.

V Zeppelin CZ se nakupování online vyplatí i z mnoha dalších důvodů. Na díly nakoupené prostřednictvím stránky MůjStroj.cz poskytují zajímavé slevy a nyní spolu s registrací získá každý nový klient originální značkovou powerbanku Cat. Praktickou powerbanku odolné konstrukce vybavenou i kapesní svítilnou dostane jako dárek každý nový klient spolu s prvními díly, které objedná online.

Hledání toho správného dílu je teď díky novému systému naprostá hračka. Je připravena online stránka se snadným vyhledáváním pomocí klíčových slov i modelů strojů a s přehledným katalogem dílů. Spolu s ostatními nástroji tak vznikla platforma pro komplexní správu strojů, od jediného kusu až po velké flotily. Stačí si zapamatovat www.MujStroj.cz.

Více informací na www.zeppelin.cz nebo na www.mujstroj.cz.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice s ročním obratem čtyř miliard korun. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na čtrnácti místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje Zeppelin CZ zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Více informací na www.zeppelin.cz.

O koncernu Zeppelin

Koncern Zeppelin nabízí řešení ve stavebnictví, v oblasti pohonných a energetických systémů, v inženýrské činnosti a investiční výstavbě. Působí ve více než 220 pobočkách ve 38 zemích. Téměř 10 000 zaměstnanců koncernu pracuje v holdingu v šesti strategických obchodních jednotkách: Stavební stroje Central Europe, Stavební stroje Nordics, Stavební stroje Eurasia (prodej a servis stavebních, důlních a zemědělských strojů), Půjčovna strojů (pronájmy a projektová řešení pro stavebnictví a průmysl), Energetické systémy (pohonné a energetické systémy), Průmyslové systémy (inženýrská činnost a investiční výstavba).

V roce 2018 hospodařil koncern s obratem 2,9 miliardy eur. Společnost Zeppelin GmbH je holdingem se sídlem ve Friedrichshafenu a centrálou v Garchingu u Mnichova. Koncern Zeppelin je nadační společností a jeho kořeny sahají k založení nadace Zeppelin hrabětem Ferdinandem von Zeppelin v roce 1908. Nadace Zeppelin dnes spravuje i výrobce vzducholodí, společnost Luftschiffbau Zeppelin GmbH.

Více informací na www.zeppelin.com.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama