reklama
reklama

Nový distributor Perkins v České republice

Společnost BU Power Group zakoupila 100% podíl ve společnosti BEL spol. s r. o. a od 1. ledna 2020 plně přebírá její činnost.

Původní firma zůstane zachována v prostorech v Praze - Letňanech včetně jejích technických a obchodních týmů, ale společné podnikání bude pokračovat pod názvem BU Power Systems s.r.o.

BU Power Systems je již řadu let autorizovaným a zároveň největším světovým distributorem Perkins. Jednotlivé služby zákazníkům mají širokou škálu od prodeje motorů až k servisu náhradních dílů. Prodej také zajišťuje produktové poradenství, přizpůsobování výrobků, výkresy konceptů a vývoj prototypů. Samozřejmostí je i poskytování školení a kvalitní poprodejní servis a podpora.

Společnost BU Power Group neustále roste a včetně České republiky působí BU Power Group i v dalších evropských zemích. Nyní se těší na pokračující a rozšiřující se prodej motorů, náhradních dílů a servisních služeb v českém průmyslovém sektoru a v oblasti výroby elektrické energie i lodní dopravy.
V případě zájmu naleznete další informace o společnosti BU Power Systems s.r.o. na www.bu-perkins.cz.

O společnosti Perkins

Perkins je jedním z předních světových dodavatelů plynových a dieselových motorů s výkonem v rozsahu 4 až 2 000 kW (5 až 2 800 koní) s ročním objemem výroby až 800 000 kusů. Jako britská tradiční firma, která má více než 85 let zkušeností, je Perkins od roku 2002 součástí skupiny Caterpillar

Se svými provozovnami ve Velké Británii, USA, Brazílii, Indii a Číně již Perkins vyrobil více než 20 milionů motorů a má více než 4 500 zaměstnanců a více než 3 500 servisních míst po celém světě. Název Perkins je známkou technické dokonalosti na nejvyšší úrovni a nabízí komplexní řadu inovativních a spolehlivých řešení motorů.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Kladiva a pásy Renomag
    reklama