reklama
reklama

Nová mobilní rypadla Discovery od americké firmy Gradall: Jednoduchá a rychlá přeprava

Legendární americká firma Gradall propaguje na americkém trhu kompaktní „UDSku“ s názvem Discovery, která slibuje nejen jednoduchou a rychlou přepravu.

D154 America

Série nových všestranných rypadel Discovery od amerického Gradallu je nízkého profilu, může natáčet lžíci, má teleskopický výložník a lehké, ale zato robustní, šasi zavedeného amerického nákladního automobilu Freightliner M3. Lehký, pevný a odpružený rám zaručuje stabilitu i během vysoce produktivního kopání nebo pokládání či oprav obrubníků a chodníků.

Zásluhou velké škály snadno a rychle vyměnitelných přídavných zařízení a pevnému trojstrannému výložníku s možností natočení o 220° zvládnou modely série Discovery udělat práci několika různých strojů. Hodí se pro výkopové práce, svahování, kanalizace, opravy ulic a chodníků, krajinné úpravy, sekání trávy a úpravy vegetace.

Díky motoru Cummins o objemu 6,7 litrů, šestistupňové automatické převodovce a velkým kolům umožňujícím snadné řízení a ovládání se stroj může hbitě přesunovat z místa na místo tam, kde je ho zrovna potřeba.

Tichá, stylová a prostorná kabina pro americký trh známého nákladního vozu Freightliner je tichá, klimatizovaná a pohodlně se do ní vejdou dva pasažéři. Se skloněnou kapotou, nízkým profilem, čelním sklem o ploše 1,6 m2 a nastavitelným sedadlem umožňuje ve své třídě nejlepší výhled. Otočná nástavba modelů série Discovery byla navržena pro komfort, bezpečnost a jednoduché ovládání.

Kabina nákladního vozu Freightliner M3

Strojník může zvedat, pokládat, natáčet a rotovat výložníkem prostřednictvím joysticků podle schématu Gradallu, Deeru nebo SAE. Celý výložník se může otočit o 220°, a tak dovoluje správné nastavení příslušenství pro svahování, manipulaci s materiálem, ořezávání stromů a příkopy ve tvaru V. Stroje Gradall jsou se svým nízkým profilem produktivní dokonce pod mosty i v tunelech. Maximální hloubka kopání je okolo 4,1 m a maximální dosah výložníku je asi 7,6 m.

Obce zajímající se o nákup rypadel Gradall oceňují úspornost tohoto všestranného konceptu, který plní sliby o provedení „více kopání za dolar“. Modely jsou dostupné na americkém trhu v provedení s pohonem dvou nebo čtyř kol a cena série Discovery začíná na 255 000 dolarech. Pokud se chcete dovědět více, můžete navštívit stránku týkající se modelů série Discovery na http://www.gradall.com/products/discovery.php.

O firmě Alamo Group, Inc.:

Již 40 let je na americkém trhu hlavním představitelem v konstrukci, výrobě, distribuci a servisu vysoce kvalitního vybavení pro údržbu a zemědělství. Produktové řady se týkají příslušenství pro sekání trávy a ostatní úpravy vegetace pro traktory i nákladní vozy, dále pro rypadla, pouliční zametače, sací cisterny, vybavení pro úklid sněhu, finišery, příslušenství pro zemědělské stroje apod.

Produkty jsou prodávány prostřednictvím marketingových organizací skupiny Alamo Group a rozsáhlými sítěmi nezávislých světových prodejců pod různými značkami a obchodními názvy. Ty zahrnují Alamo Industrial, Tiger, Schwarze, Gradall, Vacall, Nite - Hawk, Henke Manufacturing, Schulte, Rhino, M & W, SMC, Herschel, Valu - Bilt, Bomford, Spearhead, McConnel, Twose, SMA, Forges Gorce, Faucheux, Rousseau, Rivard a další.

Alamo Group je veřejnosti známá od roku 1993 a od roku 1995 je zařazena do New York Stock Exchange jako ALG. Můžete navštívit jejich stránku www.alamo-group.com.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama