reklama
reklama

Noka AC s.r.o. rozšiřuje servis a půjčovnu

Noka AC s.r.o., autorizovaný distributor, půjčovna hydraulických kladiv, nůžek a dalších strojů Epiroc (dříve Atlas Copco), Hartl Crusher a LaBounty rozšiřuje půjčovnu a servisní zázemí v Čechách a na Moravě.

Servis přímo od dodavatele

Dlouholetý distributor a partner společnosti Epiroc v České republice, Noka AC s.r.o., převezme do konce roku 2020 záruční a pozáruční servis malých kladiv řady SB o hmotnosti do 500 kg. Proto investuje do dvou servisních center, která budou současně sloužit i jako půjčovny nabízející širokou škálu zařízení Epiroc, Hartl Crusher a LaBounty.

Dvě pobočky v České republice

První pobočka se nachází na Křivoklátsku v obci Roztoky vedle vlakového nádraží, druhá se otevře v areálu SMOLO Recycling s.r.o., Šenovská 463/393 Ostrava Bartovice. Na obou bude k dispozici zkušený servisní personál a půjčovna zařízení vybavená adaptačními deskami na všechny běžné značky stavebních strojů – Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Hitachi, Volvo atd. Do léta 2019 budou doplněna také velká kladiva, demoliční nůžky a pulverizátory na demolice objektů a do lomů. Kromě přídavných zařízení a adaptačních desek budou obě pobočky též poskytovat široké spektrum opotřebitelných dílů, zubů a špičáků.

Profesionální přístup od samého počátku

Zárukou mnohaletého bezproblémového provozu kladiv, nůžek, drticích lopat a dalšího příslušenství je profesionální servis. A to už od samého počátku, kdy se zařízení osazuje na nosič. „Odchylky mezi hodnotou na displeji bagru a skutečností mohou dosahovat až 30 %, s tím máme reálnou zkušenost,“ říká Tomáš Novotný, majitel společnosti. Proto technici Noka AC a Epiroc nejdříve simulují reálné zatížení přídavných hydraulických okruhů, a teprve potom správně nastaví sami nebo ve spolupráci se servisem jednotlivých značek tlak a průtok pro jednotlivé nářadí.

Více o společnosti Noka AC s.r.o. se dozvíte na jejích webových stránkách http://www.ac-noka.cz.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Kladiva a pásy Renomag
    reklama