reklama
reklama

Nezáleží na věku, MB Crusher je i po letech v plném nasazení

I v dnešním světě orientovaném na neustálý vývoj nových strojů, které dělají z existujících modelů zastaralé, se najdou výjimky, jež si udržují svou spolehlivost, inovace a hodnoty po dlouhou dobu.

Stále od našich zaměstnanců slýchávám o zákaznících, kteří s našimi výrobky pracují třeba už 10 let,‟ říká Diego Azzolin, výrobní ředitel firmy MB Crusher a dodává: „Je to pro nás velký kompliment a důkaz toho, že se nám podařilo dosáhnout našeho cíle. A navíc je investice do našich produktů zisková i po tolika letech.

Potvrzují to i samotné firmy z oboru, které se rozhodli vložit důvěru do výrobků MB Crusher a staly se jejich významnými zákazníky:

Drcení dolomitické horniny u Polhova Gradce ve Středoslovinském regionu je jednoduchou záležitostí, hlavně pokud se pracuje s drtícími lžícemi MB Crusher na všech projektech v celém údolí. Prvním případem je lom vzdálený 30 km od Lublaně, kde drtící lžíce BF 120.4 pracuje neúnavně už více než 10 let. Slovinská společnost spokojeně konstatuje, že jediným údržbovým zásahem byla výměna řemenů. Tuto operaci si strojník může snadno udělat sám na místě bez toho, aby museli zasahovat pracovníci servisního střediska.

Dalším příkladem je úspěšná společnost z Bavorska, která pracuje v oboru zemních a výkopových prací a demolicí. Koupili si lžíci BF 70.2 v roce 2011 a s výběrem byli tak spokojeni, že se v roce 2012 rozhodli rozšířit svoji oblast činnosti a koupit i rotační třídicí lžíci MB-S14 s dvěma rozměry ok – jeden pro zpracování půdy a druhý na třídění sutin. Vzhledem k více než pozitivním výsledkům společnost rozšířila svoji flotilu strojů také o novou generaci drticích lžic BF 70.2-S4 v roce 2017. Firma se nadále věnuje demolicím a recyklaci betonu, zdiva a sutin. Podle této bavorské společnosti spolu tři generace drticích lžic pracují perfektně a jsou jedním z důvodů jejich vývoje směrem k novým pracovním příležitostem i ziskovosti.

Výrobky MB Crusher si oblíbila i domácí italská firma General Scavi e Trasporti, která sídlí ve Veroně. Svoji první drtící lžíci MB Crusher BF 90.3 si společnost koupila v roce 2007. O dva roky později nakoupili kolová rypadla a menší drticí lžíci MB Crusher BF 70.2. „Z hlediska robustnosti a produktivity se nic nezměnilo a BF 70.2 u nás pracuje už 7 let. Drtí bez problémů i obzvláště odolné betonové bloky a smíšený materiál a je stále absolutně spolehlivá, ‟ míní firma General Scavi e Trasporti.

První patentovanou drticí lžící změnila společnost MB Crusher vizi stavenišť – od hromady, která se potom někam odvezla, k nezávislému pracovišti s vysokým výkonem a ziskovostí. Kdo může za tento průlom? To správné příslušenství. Jednotky MB Crusher jsou navržené tak, aby na staveništích optimalizovaly práci, rozšířily příležitosti a zkrátily čas.

A co nové modely? Výrobní ředitel MB Crusher nemá pochyb: „Naším cílem je vyrábět stroje, které v průběhu času trvají s nezměněnou výrobní kapacitou, co nejdéle je to možné. Naše flotila strojů a příslušenství se neustále zlepšuje, ale s hrdostí můžeme říci, že téměř všechny vyrobené kusy jsou stále v činnosti a plném nasazení. Nový výrobek není určen k nahrazení toho starého, ale k jeho podpoře a lepšímu uspokojování potřeb zákazníků i trhu.

Každý výrobek firmy MB Crusher je navržený tak, aby byl spolehlivý a trvanlivý. Zároveň musí začít okamžitě pracovat a vyžadovat jen minimální a jednoduchou údržbu. K historickým produktům, které se stále používají, MB Crusher přidal nové výrobky, jako jsou třídicí koše, drapáky a frézy, a pokročilejší modely nabízející zákazníkům možnost rozšířit svoje pracovní příležitosti.

Rádi bychom zdůraznili, že naše výrobky se rozrostly na základě potřeb našich zákazníků, protože byly navrženy k zajištění jejich konkurenceschopnosti. Vytváříme vazbu mezi produkty a službami pro zákazníky, jako je asistence a poradenství 24 hodin denně po celém světě,‟ dodává Diego Azzolin.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama