Nakladače Waryński v Jindřichově Hradci

Firma ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. představuje nové typy kolových nakladačů Waryński 856 II s nosností 5 tun a 853 II s nosností 3 tuny.

Tyto stroje jsou k dispozici od 25. 8. 2008 v areálu firmy v Jindřichově Hradci.

Stroje firmy Waryňski byly v dřívější době u nás velice známé a rozšířené. Tato firma navazuje na svou tradici levných a spolehlivých zemních strojů novým typem moderních kolových nakladačů o nosnosti 3, 4, 5 a 7 tun. Nakladače jsou konstruovány s ohledem na maximální pohodlí řidiče, snadnou ovladatelnost, nenáročnost obsluhy a údržby a provozní spolehlivost. Jsou vybaveny komponenty renomovaných světových výrobců s cílem dosažení vysokých výkonů, maximální spolehlivosti a životnosti při nízkých provozních nákladech. Není zapomenuto ani na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Dvoudílný rám klasické konstrukce s úhlem zatáčení stroje 38° a výkyvnou zadní nápravou hravě zvládá práci v náročném terénu do 30° stoupání při nakládce všech druhů materiálů v lomech, betonárnách, pískovnách, v zemědělství a na pilách. Obě poháněné nápravy ZF jsou s automatickou uzávěrkou diferenciálu, s koncovými reduktory a mokrými brzdami v olejové lázni.

Motory Cummins splňují nejpřísnější limity exhalací výfukových plynů. Převodovky ZF jsou 4 stupňové, řaditelné pod zatížením (powershift) a umožňují maximální rychlost stroje do 40 km/hod. Prostorná klimatizovaná kabina s výborným výhledem (FOPS, ROPS) má všechny ovládací prvky příjemně rozmístěny v dosahu řidiče. Tvarované odpružené sedadlo skýtá obsluze maximální pohodlí, nechybí ani radiopřijímač. Ovládání výložníku pomocí joysticku je doplněno systémem automatického návratu lopaty do pozice nakládky a možností nastavení výšky vysýpání.

Nakladač může být vybaven velkým množstvím různých druhů a objemů lopat, vidlí a kleští. Pro snadnou údržbu mají nakladače počítačem řízený systém centrálního mazání. Že jde o moderní stroje je patrné na všech jejich detailech. Majitelé především ocení nízkou pořizovací cenu nakladačů a okamžitou dostupnost servisu ZTS Jindřichův Hradec s.r.o.

Navštívit nás můžete prakticky kdykoli, více informací na 602 470 484.