Mezinárodní výstava půjčoven IRE

První Mezinárodní výstava půjčoven (IRE - International Rental Exhibition) se bude konat letos v červnu v Amsterdamu.

Nová přehlídka, organizovaná ve spolupráci s Evropskou asociací půjčoven (ERA - European Rental Association), se uskuteční v amsterdamském výstavním centru RAI od 3. do 5. června 2008.

Nedílnou součástí akce bude výroční konference Evropské asociace půjčoven (4. – 5. června). Tato prestižní událost se bude konat po boku hlavní výstavy v konferenční hale, která byla pro tyto účely zbudována. Během akce se očekává také setkání a uspořádání konferencí mnoha dalších mezinárodních a domácích asociací a federací.

Výstava bude otevřena všem dodavatelům v oblasti půjčoven: výrobcům strojů a zařízení, včetně globálních společností i malých místních dodavatelů, a dodavatelům speciálních služeb v oboru půjčoven, jako například softwaru nebo technologií pro sledování polohy strojů. ERA rovněž věří, že přehlídka umožní dodavatelům předvést zařízení a výrobky zhotovené na míru pro potřeby půjčoven. Hlavním záměrem výstavy je soustředit se na kompaktní stroje a nářadí.

Mezinárodní výstava půjčoven IRE bude mimo jiné věnovat velkou pozornost obrovskému potenciálu vývoje půjčoven ve východní Evropě a zbytku světa, a bude místem mezinárodních setkání nejvýznamějších lidí a společností v oboru půjčoven. Půjčovny v Severní Americe již dosáhly ročního obratu 23 miliard €, ale stále existuje enormní potenciál pro půjčovny v Rusku, východní a střední Evropě, Indii, Číně, jihovýchodní Asii a dalších částech světa.

Výstavní centrum RAI je vzdáleno jen pár minut vlakem z mezinárodního letiště Schiphol a doslova metry z dobře propojených obchvatů města Amsterdam. Výstavní centrum má svou vlastní vyhrazenou vlakovou stanici, od které vedou krátká spojení tramvají, autobusem a vozy taxislužby do centra Amsterdamu a jeho známých atrakcí.

Pro další informace :

Ms. Gerdi Hondebrink

Industrial Promotions International.

P.O. Box 225, 7470 AE Goor, Netherlands.

Tel. : +31 (0)547 271566
Fax : +31 (0)547 261238

e-mail: gerdi@ipi-bv.nl

Web: www.ipi-bv.nl

www.RAI.nl