reklama
reklama

Mecalac Group převzala výrobu kompaktních kolových nakladačů značky Pichon

Výrobce stavebních strojů, skupina Mecalac se sídlem ve francouzském Annecy, převezme 1. 1. 2019 výrobu řady kompaktních kolových nakladačů, které v současné době vyrábí francouzská společnost Pichon.

Společnost Pichon, která se specializuje na konstrukci a výrobu zemědělské techniky, se sídlem v Landivisiau ve francouzské Bretani, zastaví výrobu této řady strojů, aby se soustředila na svou hlavní činnost: zemědělské stroje určené pro přepravu a rozmetání kapalných a tuhých materiálů.

Řada 6 kolových nakladačů od 19 do 56 kW doplňuje stávající sortiment kolových nakladačů Mecalac, který vyrábí německý výrobní závod Mecalac Baumaschinen (dříve Ahlmann), dceřiná společnost skupiny Mecalac. Kompaktní kolové nakladače budou distribuovány pod značkou Mecalac prostřednictvím celosvětové prodejní sítě Mecalac Group. To se uskuteční během roku 2019 po přechodu na motory nejnovější emisní normy.

Zároveň skupina Mecalac a společnost Pichon uzavřely dohodu, podle které budou kolové nakladače distribuovány v barvě a pod značkou Pichon, což umožní společnosti Pichon udržovat své podnikání v zemědělském sektoru.

Henri Marchetta a Alexandre Marchetta, prezident a generální ředitel skupiny Mecalac, a také Philippe Pichon a Michel Pichon, prezident a zakladatel společnosti Pichon, jsou velice potěšeni dohodou, která umožňuje společnosti Pichon pokračovat v rozvoji zemědělského sektoru s technicky modernizovaným sortimentem strojů a současně dovolí skupině Mecalac rozšířit nabídku svých výrobků. Tímto přírůstkem se Mecalac stává jedním z největších dodavatelů kompaktních kolových nakladačů na trhu.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Kladiva a pásy Renomag
    reklama