HON 200 dorazil na český trh

Společnost ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. rozšiřuje svůj prodejní sortiment o stroje značky Detvan.

Stejně jako v minulých letech, tak i dnes je firma výhradním prodejcem této značky v České Republice. Detvan se tímto vrací zpět na český trh.

Na kdysi oblíbené a dodnes hojně využívané modely strojů typu HON, UN a UNO navazuje nový typ nakladače HON 200. Jedná se o moderně koncipovaný stroj, jenž svými užitnými vlastnostmi zaplňuje mezeru na trhu, která zůstala právě po jeho předchůdcích. Nakladače Detvan byly vždy výjimečné otočným výložníkem, který zaručuje vynikající dosah stroje.

Základní provedení stroje HON 200 Z má náhon 4x4 a výložník s kinematikou typu ,,Z“, řiditelná je pouze zadní náprava. Další variantou stroje je HON 200 T, který je vybaven teleskopickým výložníkem a náhonem 4x4x4, natáčením obou náprav, krabím chodem atd. Obě varianty lze podle požadavků zákazníka kombinovat.

Stroje jsou vybaveny moderními komponenty, které zaručují vynikající vlastnosti a dlouhou životnost. Nakladač je osazen motorem Perkins a hydraulikou Sauer-Danfoss. Stroj se uplatní zejména v zemědělských a stavebních provozech, ale je určen i pro účely skládek, pil a komunálních služeb. Zejména v kombinaci s dodávanými přídavnými zařízeními nalezne opravdu široké využití.

Pevně věříme, že se novému HONu 200 podaří navázat na dlouholetou tradici a vynikající pověst těchto strojů. Zároveň všechny srdečně zveme na předváděcí akci, která se uskuteční v průběhu října (datum ještě není upřesněno) v areálu firmy v Jindřichově Hradci, kde budou k vidění obě varianty nakladačů a celý prodejní sortiment společnosti ZTS Jindřichův Hradec s.r.o.

Pro více informací nás kontaktujte na www.zts-jh.cz nebo 602 470 484.