reklama
reklama

Doosan expanduje v České republice

Doosan, přední světový výrobce stavební techniky, expanduje v České republice a navazuje partnerství s novým distributorem – firmou GARNEA a.s.

Tento renomovaný distributor zahajuje spolupráci se firmou Doosan s cílem poskytnout zákazníkům z celé ČR prvotřídní servis a zařadit tak značku Doosan mezi největší hráče na českém trhu.

Doosan je firma s velkou tradicí – byla založena již roku 1896 v Koreji. Aktivity skupiny Doosan Group jsou široké – od výroby turbín pro elektrárny, po odsolovací zařízení či motory pro obří zaoceánské nákladní lodi. GARNEA v ČR zastupuje divizi Doosan Infracore, pod kterou spadá prodej stavebních strojů. Mezi klíčové produkty patří kolové nakladače, různé druhy rypadel a v neposlední řadě i speciální dampry. Doosan v ČR působí dlouhodobě, od roku 2007 například vlastní značku Bobcat, která své produkty vyvíjí a vyrábí v závodě v Dobříši na Příbramsku. Další významnou investicí skupiny Doosan v ČR je akvizice Doosan Škoda Power v roce 2009. Od minulého roku je v Praze hlavní kancelář Doosan Infracore pro evropské trhy.

Prvotřídní úroveň zákaznického servisu

GARNEA se v rámci spolupráce a podpory značky Doosan zaměří vedle prodeje produktů především na prvotřídní servis pro zákazníky. Zkušenosti tohoto distributora jsou v této oblasti velmi obsáhlé a prověřené velmi vysokými požadavky ze strany zákazníků například v sektoru zemědělství, který na servis klade ty nejvyšší nároky. Experti společnosti GARNEA jsou velmi dobře připraveni – v jejich centrále a v pobočkách napříč republikou je 15 vyškolených techniků, kteří denně vyjíždějí k zákazníků v 8 plně vybavených servisních vozech.

Václav Baštýř, ředitel společnosti GARNEA, uvedl: „Spolupráce s Doosanem je pro nás velkou příležitostí pro rozšíření a expanzi aktivit. Zákazníky chceme kromě prodeje kvalitních produktů zaujmout hlavně úrovní našeho servisu, přičemž menší opravy zvládáme již v řádech několika hodin. Naši servisní technici mají 10-15 let zkušeností v oboru a jsou speciálně vyškoleni v Doosan tréninkovém centru. Našim zákazníkům jsme připraveni pomoci prakticky nonstop.

GARNEA v ČR nabídne kompletní portfolio stavebních strojů Doosan.Věříme, že stavební stroje Doosan mají v ČR násobně větší potenciál, než je jejich aktuální tržní podíl. Největší příležitosti vnímáme v oblasti kolových nakladačů a všech rypadel. Doufám, že zanedlouho budeme moci ohlásit první prodejní úspěchy,“ dodal Baštýř.

O společnosti GARNEA

Společnost GARNEA byla založena v roce 1992 s cílem dodávat kvalitní zemědělskou techniku. GARNEA klade důraz na rozvoj servisního zázemí. Dnes společnost disponuje dvěma servisními středisky, rozsáhlým skladem náhradních dílů a propracovanou logistikou jejich dodávek po celé ČR. Mezi nejvýznamnější zastoupené značky patří Deutz-Fahr v oblasti zemědělství a Doosan v oblasti stavební techniky.

Pro vice informací o stavební technice značky Doosan navštivte www.doosanequipment.eu a www.garnea-stavební.cz.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama