reklama
reklama

DEMTEC service s.r.o. - nové autorizované zastoupení demoliční techniky Epiroc

DEMTEC service s.r.o. je nově založená společnost pro autorizovaný servis a prodej hydraulického příslušenství Epiroc (Atlas Copco a Krupp) pro demolice, recyklace a zemní práce.

Impuls pro vznik společnosti DEMTEC service s.r.o. dalo vedení divize Hydraulického příslušenství společnosti Epiroc, které chtělo změnit strategii prodeje a zajistit servisní služby demoliční techniky prostřednictvím externího zastoupení.

O vznik společnosti DEMTEC service s.r.o. se zasloužilo 5 bývalých zaměstnanců, kteří chtěli udržet vysokou kvalitu služeb v této oblasti.

10

Hlavní činností společnosti DEMTEC service s.r.o. jsou opravy hydraulického příslušenství (bourací kladiva, demoliční a vydrcovací nůžky, bubnové frézy, sortýrovací drapáky, drticí lopaty apod.) zejména značek Epiroc, Atlas Copco, Krupp, Chicago Pneumatic a Erkat.

DEMTEC service s.r.o. také zajišťuje servisní prohlídky, generální opravy strojů, opravy obalů hydraulických kladiv, seřízení nosičů, instalace a úpravy hydraulických okruhů včetně montáže přídavných okruhů.

Dále se společnost zabývá prodejem nových strojů, náhradních dílů a spotřebního materiálu včetně příslušenství demoliční a recyklační techniky Epiroc a školením práce s demoličním zařízením.

Více informací naleznete na www.demtec.cz.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama