reklama
reklama

Caterpillar a Trimble omezují společné podnikání

Společnosti Caterpillar a Trimble provedly změny v nastavení dosavadní spolupráce, aby mohly být flexibilnější a lépe cílit na zákazníky.

Caterpillar Inc. a Trimble Inc. oznámily restrukturalizaci společného projektu VirtualSite Solutions LLC (VSS), aby mohla každá ze společností urychlit vývoj svých technologií a dostat je do souladu se svými vlastními záměry. Během následujících několika měsíců převezme Caterpillar řízení VSS a integruje svoji řadu produktů, včetně technologie VisionLink, do širšího digitálního portfolia a budoucích služeb pro správu strojového parku.

Trimble a Caterpillar spolupracují již 25 let, což nám umožňuje rozvíjet naše digitální technologie a poskytovat vhodná řešení zákazníkům z celého světa,“ říká Ogi Redzic, digitální ředitel společnosti, a dodává: „Změna ve struktuře VSS umožní Caterpillaru vyvíjet ucelené řešení pro všechna odvětví, ve kterých působíme, a využívat jednu společnou platformu pro správu dat různých strojových parků.

VSS sloužilo od roku 2008 dvěma účelům – poskytnout firmě Caterpillar integrovaný systém sledování jejích vlastních strojů a také umožnit firmě Trimble dodávat na trh dodatečně instalované systémy pro stroje různých výrobců.

Restrukturalizace VSS umožní oběma společnostem poskytovat zákazníkům řešení s největším přínosem,“ říká Bryn Fosburgh, první náměstek generálního ředitele společnosti Trimble, a pokračuje: „Trimble se bude nezávisle zaměřovat na poskytování telematických řešení pro geoprostorové služby zvyšujících produktivitu strojů a dalšího majetku bez ohledu na výrobce.

Společnosti Caterpillar a Trimble se nadále angažují v dalších společných projektech, které nejsou touto restrukturalizací dotčeny. Mezi ně patří Caterpillar Trimble Control Technologies (CTCT) a distribuční kanál SITECH®.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama