AGROTEC Group otevírá dveře. Letos i servisů!

Den otevřených dveří v AGROTECu je tady! 28. května se v areálu společnosti na Brněnské 74 v Hustopečích opět po roce předvedou v plné parádě traktory, mlátičky i náklaďáky. Letos mohou zájemci navíc nahlédnout i do servisů. 

Tradiční akce, na kterou se těší celé město a jeho okolí, je jednou z největších událostí roku, kterou každoročně navštíví stovky lidí. Nejoblíbenější disciplínou je svezení se na traktorech.

Akce s téměř rodinnou atmosférou startuje v 9 hodin ráno a bavit se můžete ještě hodinu po poledni. A opět bude čím! „Největší novinkou budou nejspíš otevřené servisy. Ukážeme lidem servis nákladních vozidel IVECO a zemědělské techniky AGRI CS,“ řekla analytička marketingového oddělení Pavla Polášková.

V areálu společnosti bude jako vždy vystavena technika, traktory a bagry si mohou návštěvníci dokonce vyzkoušet. „Jízdy v traktorech jsou každoročně nejoblíbenější disciplínou,“ říká Pavla Polášková. 

Připraven je program pro děti i dospělé, jeho součástí bude například slackline mezi traktory, simulátor přezouvání kol, obří překážková dráha, show silného muže Zdeňka Vávry a samozřejmě občerstvení a k tomu káva zdarma. Příjemnou rodinnou atmosféru podpoří hudební kapela Šarže 54.

Součástí Dne otevřených dveří bude i soutěž o svezení se s rally jezdci. Podrobnosti sledujte na webu www.agrotec.cz.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.