Nabídka pozice

Manažer

GARNEA a.s.

hledá vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ SERVISU stavební techniky - Plzeň

GARNEA a.s.
Místo pracoviště:
Plzeňský kraj
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Délka trvání:
Na dobu neurčitou
Požadovaný nástup:
ihned
Požadované vzdělání:
Vzdělání s technickým zaměřením (opravář nákladních či zemědělských strojů výhodou)
Nabízíme:
Co nabízíme:
• stabilní práci v české, prosperující, rodinné společnosti s 30letou tradicí
• možnost kariérního postupu
• nadstandardní platové ohodnocení + roční odměny při splnění plánu
• mobilní telefon + notebook
• kvalitní oděv a obuv dle vlastního výběru
• možnost účasti při výběru dalších servisních techniků do týmu + finanční odměnu za jejich doporučení (až 50 000,- Kč)
• flexibilní a různorodou pracovní náplň
• špičkově vybavenou servisní dodávku
• technickou podporu, která Vás nikdy nenechá ve štychu
• zázemí stabilní společnosti s výhradním zastoupením značky DOOSAN.
Další požadavky:
Co požadujeme:
• řidičský průkaz B, C a T výhodou
• praxi v opravárenství – stavební / zemědělské stroje, automobily
• anglický / německý jazyk výhodou
• schopnost provádění diagnostiky a hledání závad
• komunikativní schopnosti, pozitivní přístup k zákazníkům, týmového ducha
• zodpovědnost, časovou flexibilitu a schopnost věci dotáhnout do zdárného konce
• chuť jít si za svým cílem.
Plat:
35.000,- až 50.000,- Kč / měsíc
Další informace:
Náplň práce:
• vedení servisního týmu (1 až 2 technici – do budoucna více)
• práce na dílně, zodpovědnost za její chod
• komunikace se zákazníky
• tvorba zakázek (od přijmutí stroje po jeho předání) včetně fakturací
• úzká spolupráce s centrálou v Neplachově (garance, technická podpora, náhradní díly).
Zaměstnavatel:
GARNEA a.s.
Adresa:
Neplachov 129, Neplachov, 37365
Kontaktní osoba:
Martina Stránská
Telefon:
+420702268158
stranskaSPAMFILTER@garnea-as.cz