Nabídka pozice

Mechanik

Austrobaumaschinen spol.s.r.o.

hledá vhodného kandidáta na pozici:

Skladník / pomocný mechanik na dílnu v Měcholupech

Místo pracoviště:
Praha
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Délka trvání:
Na dobu neurčitou
Požadovaný nástup:
ihned
Požadované vzdělání:
Nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme, loajalitu a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, nástup možný ihned.
Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání na plný úvazek v zavedené a fungující společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, místo výkonu Praha
Další požadavky:
Náplň práce:
Příjem zásilek s náhradními díly, evidence skladu náhradních dílů, vydávání náhradních dílů mechanikům, úklid dílny, příprava stavebních strojů před předáním zákazníkům, pomoc servisním mechanikům v terénu i na dílně, apod., zaškolíme, vysvětlíme.
Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat na e-mail janich@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis nebo volejte 702 118 814
Plat:
20000
Další informace:
Zaměstnavatel:
Adresa:
Veveří 269, Ostrovačice, 66481
Kontaktní osoba:
Kopecký Roman
Telefon:
+420 602121514
kopeckySPAMFILTER@austrobaumaschinen.cz