Téma: Hledám práci pro CAT M315

Autor

Zpráva

Marek Vlk

Marek Vlk

Členem od: 10.01.2010
Příspěvků: 109

31. květen 2010 14:18:41

Dobrý den
Vypadnul mě nějaký kšeft na kolový otočák a tak scháním nějakou jinou akci.Vše je jen věcí dohody.Lžíce 80 cm,135 cm (1,1m3),200 cm nakl.svahovka.Pokud by jste měl nějakou dlouhodobější práci jistě se dohodnem.Kdekoli v čechách.Odměna za zprostředkování dohodou.
Děkuji s pozdravem Vlk Marek 602 112 614,vlk.marek@email.cz


Pavel Mach

Členem od: 06.04.2008
Příspěvků: 1851

31. květen 2010 21:42:14

Vy si fakt myslíte že tady seženete práci???


Josef Ungr

Členem od: 18.09.2009
Příspěvků: 6

13. červen 2010 23:10:44

Nevím jak se živíte pane Mach ani jak si schánite práci ale dneska je docela těžké se uchytit jako živnostnik s bagrem. Dříve jsem si mohl vybírat a v dnešní době se musím skoro až doprošovat o praci a jsem rád, že sežu alespon něco málo. A to dolám za dobre ceny! Jestli vite o nějaké práci nebo o někom kdo by ji zprostředkoval. . .sem stim. . . Rad bych také ziskál nějaký nový kontak!!! Jestli ale nevíte tak bych se pozdržel komentářů. . .zkusit se musí vše!!!! Nic ve zlém!


Alex Just

Členem od: 01.03.2010
Příspěvků: 249

14. červen 2010 05:54:17

Josefe Ungre naprosto s Vámi souhlasím a připomínka Pavla Macha byla naprosto zbytečná.. Věřte , že se tu dá sehnat ledacos , ale ne s postojem brouka pytlíkahappy

S pozdravem

Alex


Pivus Pupkus

Pivus Pupkus
Členem od: 05.02.2008
Příspěvků: 748

14. červen 2010 09:34:35

Pane Mach odpustě si už konečte ty vykřiky do tmy !!!


Pavel Mach

Členem od: 06.04.2008
Příspěvků: 1851

14. červen 2010 10:49:57

Pánové to není žádnej výkřik a nemusí vám hned hořet koudel u zadku. Nechápu proč hned utočíte. Všichni víme jak je to ted s prací a všichni taky víme že právě proto tady těžko o nějakou praci někdo zavadí. Nebo už tady někdo chytil zajímavej kšeft??? Tady to není o poptávkách. Všichni jste tu ty kteří práci poptávají ale nabízet ji sem nikdo nechodí. Nebo někdo z vás snad pánovi dá práci??? Pravda bolí a za to že ted není práce si na mě vztek vybíjet nemusíte.


Pivus Pupkus

Pivus Pupkus
Členem od: 05.02.2008
Příspěvků: 748

14. červen 2010 21:36:16

Kdyby tomu Marek nevěřil, tak to tady snad ani nedává... Navíc to, že mu řeknete, že nic nesežene nikoho nezajímá. Mě osobně Váš koment nijak neobohatil a nikoho dalšího taky ne. To znamená je to zbytečný výkřik do tmy. Nebo si snad myslíte, že to někoho zajímá ???


Pavel Mach

Členem od: 06.04.2008
Příspěvků: 1851

14. červen 2010 22:29:02

Myslíte že Váš komentář někoho obohatil???


Pivus Pupkus

Pivus Pupkus
Členem od: 05.02.2008
Příspěvků: 748

15. červen 2010 00:41:15

aaaaaa už se dostáváme do začarovaného kruhu... Nashledanou Pane Mach.


Alex Just

Členem od: 01.03.2010
Příspěvků: 249

15. červen 2010 05:23:13

Pavle Machu mne obohatil !!! Na rozdíl od toho tvého /omlouvám se že tykám-připadá mi to přirozenější/ , protože pokud tady nenapíšeš jakým způsobem probíhá tvá akvizice práce a pouze se hořce vysmíváš - tak to se mi opravdu nelíbí.. A už jsem ti tady něco podobného psal a uvidíš , že právě ty se brzy dočkáš toho , že budeš spovzdálí koukat na to co se díky tomuto portálu domluvilo - leč blíž ty nebudeš moci ... hm! .. Je škoda , že jsi v tomto "totálním" postoji .. Doba je špatná , ale když si lidi vzájemně pomůžou/a o tom to tady je!/ - divil by ses co vše se dá realizovat .. Problém je v tom , že ty jsi pravděpodobně díky svým postojům o toto dlouhodobě ochuzem ... Není to ve zlém - máš spousty dobrých připomínek a zkušeností - tak zkus jen popřemýšlet o tom co jsem napsal .. Díky

S přátelským pozdravem

Alex


Pavel Mach

Členem od: 06.04.2008
Příspěvků: 1851

15. červen 2010 09:09:53

Přečtěte si muj příspěvek. Myslím že nelze chápat jako vysmívání!!! Myslím že jsem nenapsal nic špatného ale pouze pravdu která se tady pár lidem nelíbí. Bohužel je to tak. Kdyby jste teda místo toho utočení dohodili pánovi nějaký kšeft. Co??? Prd... Všichni jste rádi že máte práci pro sebe ale já jsem špatnej když to napíšu veřejně. To je to samé jak když tu začátečníkum dodáváte odvahu jak jim to pujde a at se nebojí že když budou šikovný že se prosadí atd atd...Já tu napíšu že si to nemyslím a šup opět se do
Macha utočí. Přitom jak to mužete napsat když většina z vás je ráda že má práci pro sebe. Ale to jsem trošku odbočil. Dobře víte že tady pán práci nesežene teda tím myslím dobrou práci a ne melouch na 3 hodky. Dobré a dlouhodobé kšefty se dělají jinde a jinak a ne veřejně na servru to víte všichni. Za tu dobu co sem chodím jsem tu ještě neviděl nabídku na práci takže psát sem že ji hledáte je tak nějak zbytečné. Jen jsem to podotknul ale špatnej jsem tady já. Vy jste dobrý jen proto že pánovi budete fandit. Všiměte si že nejsem na nikoho sprostej, nikomu nic špatného nepřeju a nikoho od ničeho nezrazuju pokud k tomu teda nemám duvod. jen prostě nebudu za každou cenu říkat to co ostatní chtějí slyšet ale budu říkat to co si myslím. Nezlobte se na mě ale už nějaké ty zkušenosti za ty roky mám a pokud tu příště někdo napíše jak si bere bagr na leas a nebo jak tu hledá práci tak mu opět napíšu že je to blbost at to neděla a to ne z duvodu že bych mu nepřál aby tady tu práci našel ale protože vím že nedělá dobře. Po zkušenostech co mám tak vím že na netu se nenabízí dobrá práce. Teda ne vždy ale většinou. Ty ruzné servry s poptávkama atd.. Je to plné vychcánku co tlačí cenu dolu a snaží se s váma vydrbat. Tzn kdo myslíte že práci nabídne tady???Nějakej kolega? Těžko protože je rád že ji má pro sebe. A nebo nějakej zákazní??? Proč by nevzal někoho z místa bydliště? Takže pánove příště méně emocí při tom psani a nehledejte hned za Machovo příspěvkem něco špatného. Všiměte si prosím kdo je ten kterej vždy utočí....


Alex Just

Členem od: 01.03.2010
Příspěvků: 249

15. červen 2010 14:00:13

Upozorňuju tě Pavle , že pokud budu potřebovat pomoct se zemařinou - nebo někdo z mého okolí - tak to sem s klidným svědomím dám .. a klidně k tomu připíšu i cenu aby jsi mne na to nemusel jednou větou upozornithappy

A nevztekej se neútočím na tebe , jen mám na věc jiný úhel pohledu než tyhappy

Takže znovu s přátelským pozdravem

Alex


Marek Vlk

Marek Vlk
Členem od: 10.01.2010
Příspěvků: 109

15. červen 2010 19:14:44

Ahoj všem kolegům
Všichni dobře víme jak je tento rok slabší na práci (pokud ne u Vás tak u nás na jihozápadu jistě) a jak tu bylo řečeno zkusit se má vše.Jen jsem nečekal takovouhle rozbouřenou diskuzi,ale která na tomto foru není,když se do ní vloží Pavel Mach,že??
Tedy nic proti Pavle v některých názorech s tebou souhlasím jako třeba s tím,že zde se jistě nedaj dělat velký kšefty,ale kupříkladu mě stačí jen trochu stálejší a hlavně,KDYŽ JE ZAPLACENA.
Momentálně již práci mám a díky této diskuzi se mě ozval jeden stavitel z Plzenska,že by potřeboval ještě nějaký takovýhle bagr na výstavbu nějaké kanalizace a dnes se mě ještě ozval jistý pan Červenka z Prahy,že nutně potřebuje cca.na týden strojníka na svůj bagr a tak zavítal i na tyto stránky.A to se mi ozval i přesto,že mám v nabídce práci s M315.
Bohužel už jsem to musel odříct,protože momentálně jsem s bagrem na akci,ale jak všichni víme dnes není nic jistého a bůhví co bude příští týden.
Zatim se mějte fajn a at Vám bagry hrabou na plno Marek


Pavel Mach

Členem od: 06.04.2008
Příspěvků: 1851

16. červen 2010 11:40:19

Alex Just - Za tu dobu co sem chodím se toještě nestalo...


Přidat příspěvek k tématu