Téma: výměna hydraulického oleje takeuchi TB125

Autor

Zpráva

Bodzo Bodzo

Členem od: 19.01.2011
Příspěvků: 2

29. prosinec 2011 12:14:52

zdravím, může mi někdo poradit jaký hydraulický olej se používá pro výměnu na pásový minibagr takeuchi TB 125. Díky B.


Vladimír Zelenka

Vladimír Zelenka
Členem od: 10.09.2008
Příspěvků: 168

11. leden 2012 23:35:46

hydraulický olej NILS Antares HVI 46
ANTARES HVI 46 je hydraulický olej připravené z pečlivě vybraných parafinických základových olejů a s viskozitou výrazně vyšší než běžné oleje . Výsledkem je mnohem menší změny viskozity při různých teplotách použití, a více konzistentní a přesné fungování orgánů, vysoký viskozitní index je tento produkt vhodný k okolnostem nízké teploty a velké teplotní výkyvy. ANTARES HVI 46 olej také se liší od standardních hydraulických kapalin z důvodu nižší bod tuhnutí,, extrémní odolnost vůči oxidaci, což zaručuje dlouhou životnost. Vynikající mazací snižuje tření a opotřebení, prodlužuje životnost hydraulického zařízení, zejména čerpadel.
vyzkoušeno a doporučuji


Milan Latislav

Milan Latislav
Členem od: 13.02.2010
Příspěvků: 6

12. leden 2012 17:10:09

Zdravím,Jaký by jste mi doporučili hydraulický olej do starý MF asi 77.ročník je to velmi pomalý stroj a dobře pracoval,když měl hustší olej.Teď v létě po zahřátí rychle padá rameno a mokvají trochu víc pístnice.Než jsem vyměnil tu emulzi co tam byla tak to kupodivu těsnilo,Předem děkuji za odpovědi.

Latislav


e-medved.eu .

Sudy
Členem od: 12.06.2010
Příspěvků: 143

13. leden 2012 16:01:01

Pokud tam byla emulze, tak to velmi špatné. Možná je tam opět. Byla by vhodná kontrola, včetně odkalení nádrže na studeném stroji po delší odstávce. Pro tento stroj je vhodný olej třídy HVLP a viskozity ISO VG 46.

Profesionální elektrocentrály Medved nejenom pro stavbaře k zapůjčení i prodeji
Výkon až 25kVA


Milan Latislav

Milan Latislav
Členem od: 13.02.2010
Příspěvků: 6

13. leden 2012 22:10:32

Děkuji za odpověď,s tim odkalněním to mě nenapadlo,na jaře to rozhodně udělám.Ať se ten humus nedostane do oběhu.Hned jak přetěsnim pístnice u patek tak vyměním olej.

Latislav


Přidat příspěvek k tématu