Téma: Servis na microbagru JCB 8010

Autor

Zpráva

Alex D

Členem od: 27.03.2016
Příspěvků: 3

27. březen 2016 09:57:04

Ahoj pánové,
jelikož mám já i kamarád větší zahradu, tak jsme se rozhodli koupit ojetý minibagřík JCB 8010 - toto je ta verze pro naše drahé polovičky. Ta správná verze je - že jde o splnění dětského snu o bagrování happy Omlouvám se - jsme oba začátečníci hledáme informace kde se dá, řekl bych, že nám teče hydraulický olej po bradě happy Bagřík byl před koupí oservisovaný, přesto ale nechceme nic podcenit a víme, že máme mazat happy a otázka sem k vám k profíkům je:
1) "Zda by někdo poradil - tady na foru nebo i osobně (Praha-východ; na vyrovnání se určitě domluvíme!) jak a kde co kontrolovat, mazat". Nerad bych našemu mazlíkovi ublížil... Na ramenu místa k mazání vidím, ale je pak někde něco na podvozku? Na otoči? U pásů?
2) "Jak často mazat"? - četl jsem zde na foru v jiných vláknech, že záleží na okolnostech chápu, ale není nějaká poučka - jako třeba "že to nesmí vrzat"
a ještě jedna otázka -
3) "Kde nejraději nakupujete materiál?" (oleje, filtry...)/díly - jde mi o nejen o cenu, ale i ochotu.
Pokud by se našel nějaký technik, který by chtěl/ mohl/ byl ochoten pomoci budu moc rád!
Předem děkuji a přeji hezké velikonoce
Alex
master.web@seznam.cz


Miroslav Stuchlík

Členem od: 06.01.2008
Příspěvků: 391

27. březen 2016 22:13:42

Zkuste se zeptat v Terra po návodu k použití. Ty okopírované nejsou nijak drahé (cca 500kč) a je v nich spousta rad a obrázků, jak na to.


Alex D

Členem od: 27.03.2016
Příspěvků: 3

28. březen 2016 09:07:27

Moc děkuji za tip! Rozhodně to zkusím.


Alex D

Členem od: 27.03.2016
Příspěvků: 3

10. duben 2016 20:02:20

Ještě jednou sem do fóra! Bohužel to s radou pana Stuchlíka úplně nevyšlo (odpověď dorazila od velmi ochotné paní), ale bohužel zněla, že na tento typ bagru příručku nemají a nabídla mi dodání jiné - od podobného typu, ale za 1200 + 230... To už raději někomu zaplatím za radu u bagru. Tak kdyby někdo měl čas/ chuť/ zájem...
Jde mi o to, se potkat a popovídat si na co dávat pozor a co jak ošetřovat.


Přidat příspěvek k tématu