Téma: ..

Autor

Zpráva

m aasdr

Členem od: 28.03.2015
Příspěvků: 1

28. březen 2015 17:47:21

..


Ján M

Ján M
Členem od: 19.01.2014
Příspěvků: 71

29. březen 2015 16:51:52

Uživiť sa dá každou prácou.Záleží len od toho aké sú vaše očakávania a čo ste ochotný pre to spraviť.


Pavel Široký

Pavel Široký
Členem od: 14.05.2011
Příspěvků: 1180

29. březen 2015 17:14:12

Dobrý den. Takový Forrest Gump by to dokázal . Hurá do toho. Zítra vstanu a bude ze mě bagrista.


hroch hroch

hroch hroch
Členem od: 04.02.2012
Příspěvků: 91

29. březen 2015 19:32:17

No můžu říct za mě,jsem zaměstnanec a nestěžuju si ale jako abych takhle z fleku bez zkušeností rovnou začal tak to teda ne...ale hodně štěstí


Danny Ko.

DANNY
Členem od: 20.08.2007
Příspěvků: 925

29. březen 2015 22:43:59

Pokud se chcete živit tímto řemeslem a nemáte známosti u firem pod kterými by jste mohl popřípadě dělat, tak vás mohou prosadit pouze vaše schopnosti a um, ale jelikož tohle zatím nemáte, tak bych to moc růžově neviděl. A učit se se strojem u svého zákazníka na úkor jeho času a peněz, není také zrovna nejlepší řešení...

https://www.youtube.com/user/DannyHeavyMachinery/videos
http://danny46.rajce.idnes.cz/


Petr Kufa

Petr Kufa
Členem od: 06.02.2014
Příspěvků: 265

05. duben 2015 12:26:41

Taky bych moc nedoporučoval dělat sám na sebe aniž by jste uměl se strojem. Protože zákazník nebude rád že se mu na jeho stavbě učíte a pak si vás již nikdy neobjedná ani nedoporučí. Spíš si najděte práci jako bagrák, 2-3 roky bagrujte a pak pomalu začněte nad podnikáním přemýšlet.


Milan V

Členem od: 13.09.2009
Příspěvků: 115

05. duben 2015 21:26:56

Vím,že by se to nemělo a spíš bych tu měl dát nějakou seriozní radu,či námět. ALE : u tohohle dotazu jsem se málem pochcal smíchy big-smile big-smile big-smile
Erik: nic ve zlým...


Ondřej Kaiser

Ondřej Kaiser
Členem od: 30.06.2011
Příspěvků: 424

06. duben 2015 08:30:19

Všichni chytrý,vzpomeňte si jak jste začínali Vy.K dotazu,šanci se uživit máte,ale nevím z jakého jste kraje,místa cena za hodinu se bude odvíjet podle toho a jakou konkurenci máte v okolí,pokud nebudete zainteresován do začátku u nějaké firmy tak to bude těžké a budete živořit,musí o Vás zákazníci vědět,pokud někam přijedete a zákazník bude mít zkušenost s nějakým jiným bagristou a vy tam budete předvádět kraviny skončil jste,jedině že budete mít pokaždé štěstí a žádnou zkušenost mít nebude. Pokud budete dělat každý pracovní den 8 hodin můžete klidně vydělat 100 tis za měsíc nebo taky hov.. Tak si to přeberte jak chcete a to musíte mít štěstí aby se kontejnerka a bagr nepokazil a neměl dozačátku výdaje.


Pavel Široký

Pavel Široký
Členem od: 14.05.2011
Příspěvků: 1180

06. duben 2015 09:17:28

Dobrý den. Jak jsem začínal. Když jsem měl peníze, koupil jsem tenkrát byt.O dva roky později, jsem z holým zadkem začal podnikat.Je to deset let.Byla jina doba.Dotaz pana Erika je opravdu trochu směšný. Je rozhodnutý ale nic neumí. Prý se už učí. Tohle říct zubař nebo elektrikář, tak si poklepete na čelo. Mělo by byt v zájmu nás všech, takové lidi mezi nás nepouštět.Bagrista musí byt profesně způsobilý. Nebo někoho zabije


Michal Praga

Můj mazlíček
Členem od: 10.04.2012
Příspěvků: 33

06. duben 2015 10:47:19

Ahoj se zájmem čtu tuto diskuzi a každý má svůj díl pravdy, ale osobně si myslím, že když to zrovna nebude můj soused, který si zrovna koupil bagr,tak bych asi rád poradil. O tom jestli bude člověk ve svém oboru dobrý záleží především na jeho šikovnosti a píli. Jsou vyučení kuchaři nebo zedníci od kterých by si člověk nenechal nic postavit nebo se jídlo od nich nedá jíst a na druhou stranu existuje spousta samouků, kteří právě svým nadšením strčí takzvané profíky do kapsy. A právě proto si myslím, že tato diskuze je o jednotlivcích a ne o skupině lidí (začátečníci). Nevíte, jestli na letošním stavebním veletrhu budou také stavební stroje? Hezký zbytek Velikonoc vám všem přeje Michal


Přidat příspěvek k tématu