Téma: Volvo BL 71

Autor

Zpráva

krejčí ladislav

krejčí ladislav

Členem od: 28.09.2007
Příspěvků: 43

29. červen 2008 21:32:20

Zdravim,
už dlouho zvažuji nákup novější mašiny, zatím jezdím na JCB 3D z roku 1987 a nedám na něj dopustit. Kdyby měl teleskop a uzávěrku možná bych to s ním ještě chvíli vydržel ale momentální situace mě nutí pořídít něco výkonějšího.
Doposud jsem preferoval značku JCB, na jejichž traktor-bargy nedám osobně dopustit, protože to co ten 21letej veterán pořád spolehlivě zastane, je na medaili.
Jednal jsem se spostou prodejců různých značek a velmi dobrý dojem na mě udělal regionální zástupce pro oblast jižní Moravy firmy Volvo. Ani ne tak parametry nabízené techniky, jako přístupem k zákazníkovi, z kterého by si mnozí mohli vzít příklad.
Zajímalo by mě jaké máte kdo s Bl 71čkou zkušenosti, hlavně spolehlivost, cena filtrů, dílů a servisu, atd.
Volvo se pustilo do traktor-bagrů teprve před 5ti lety a vím, že ze začátku měly tyhle mašiny trochu konstrukční problémy, zajímalo by mě jak je na tom BLko teď.
Díky za odpovědi, mějte se


bagy-nd mrkva

Členem od: 01.04.2008
Příspěvků: 4

30. červen 2008 08:45:28

podívej se na www.bagry-nd.cz.nabízíme stroje JCB. tel:776 293 637


krejčí ladislav

krejčí ladislav
Členem od: 28.09.2007
Příspěvků: 43

08. červenec 2008 20:35:42

Díky mochappy,
pokud by se ozval nejlépe někdo kdo přešel z JCB na Volvo a může stroje porovnat co se provozních parametrů a spolehlivosti týče, budu moc rád.
Mějte se


Přidat příspěvek k tématu