Téma: unc 061

Autor

Zpráva

milan kašpar

milan kašpar

Členem od: 26.08.2014
Příspěvků: 1

26. srpen 2014 22:23:30

mám pro zábavu UNC 061, myslím, že by potřeboval zásah odborníka, který by ho poopravil a udělal z něj opět krasavce, nenám na to statisíce, tak že hledám někoho, kdo to udělá ve volných chvílích, "fuškou", ale pořádně, času mád dost, ale rok bych na to zase čekat nechťěl, poradíte mi někoho z Brna a okolí?

ma


Aleš Rudolf

Aleš Rudolf
Členem od: 09.03.2009
Příspěvků: 449

28. srpen 2014 23:24:45

No takovou zábavu mám už pul roku v práci taky šef dovezl unc 060 sice za nej dal prej málo ale hroznej pelech.Jel jsem sním pracovat a po pul hodině mi začal hořet naštestí jsem to uhasil.Tak jsem dojel dom a říkám mu to nejde s tím dělat teče stoho olej vule všude rozlámanej rám el. taky totálka hadice pulka prodřená .Tak říká jo v pohodě umej to a udělej ho to bude hned .Jenže po očištění 10cm masnot jsdem zjistil že motor jde ven nebot má urvaný držáky .Potom pravá převodovka taky zuby v oleji takže komplet kola ložiska .na te druhé taky ložiska a jedna hřídel.Motor komplet přetesnit.Všechny hadice.barva.prečepování uplně na všem. převařování ok na pístnicích a pouzder.Rovnání blatníku .Tahání kabelu komplet. Takže suma sumárum delám si to celé sám jak soustužnické práce tak vařeni lakování jen v materialu je cca 50 tis bez mé práce.Nedělám na tom denno deně 4 mesíce to budou.Takře pozor na to nebude to nic moc laciného. Ale je pravda že ten váš na fotce je o sto procent hezčí než ten náš před tím teda .Jínak držím palce at někoho seženete .


Přidat příspěvek k tématu