Téma: Takeuchi TB 015 - hydromotor pásu

Autor

Zpráva

Ondřej Bartík

Členem od: 27.01.2009
Příspěvků: 6

27. leden 2009 15:19:05

Zdravím,
potřeboval bych pomoci. Mám minibagr Takeuchi TB 015 a sháním buďto starší, nebo repasovaný hydromotor co pohání jeden z pásů. Cena by se měla pohybovat maximálně kolem 20 000 kč. Nevíte někdo o něčem popřípadě nemohli byste mi doporučit nějakou firmu, která se repasy těchto motorů zabývá. Klidně i v zahraničí. V rámci Evropy jsem schopen pro motor dojet.
Díky moc za pomoc.
Ondřej Bartík


Martin H

Členem od: 11.07.2007
Příspěvků: 46

28. leden 2009 09:20:00

nemáte rozbitou jen převodovou část motoru/ pohonu /...?


Ondřej Bartík

Členem od: 27.01.2009
Příspěvků: 6

28. leden 2009 13:57:24

No hydromotor jsem již několikrát svépomocí opravoval výměnou některých hřídelí. V této chvíli je ovšem už neopravitelný. Ten druhý se mi podařilo sehnat v Rakousku, ale další už nemají a jistě všichni víte, že pomalu začíná sezóna a potřebuji bagr zprovoznit co nejrychleji a výměna mi připadá jako nejlepší varianta. S každou opravou se totiž životnost motoru zkracovala. Opravdu sháním jen celý hydromotor. Jak již jsem psal nejlépe repasi, nebo nějaký starší. Jsem ochoten nabídnout ten starý, respektive neporušený obal + některé součásti na výměnu za funkčí. Samozřejmě s příplatkem. Kdybych se vešl do 20 000, jak již jsem psal, byl bych moc rád. Hydraulická část je prakticky v pořádku, problém je v hlavní duté hřídeli, která přenaší sílu do planetové převodovky na vnější straně hydromotoru. Popřípadě mohu poskytnout foto motoru i jeho poškozených součástí.


Vili Skládaný

CAT 330 D L  demoličák
Členem od: 12.07.2007
Příspěvků: 99

28. leden 2009 18:12:06

a co servis ,neměli by něco?


Přidat příspěvek k tématu