Téma: Nízký tlak motorového oleje CAT 428B

Autor

Zpráva

Michal Sechter

Členem od: 30.10.2016
Příspěvků: 1

30. říjen 2016 08:03:35

Zdravím Vás,

mám problém s nízkým tlatem motorového oleje u stroje Cat 428 B najeto 16.000mth, je daný nový redukcní ventil u čerpadla ten propouštěl, jsoudány nové ojniční ložiska byla zde malá vůle, ale tlak stále malý tak že občas problikne kontrolka ale porád svítí i čidlo je dané nové. Nevím v čem by mohl být ještě problém? Kontroloval jsem i trisky co jsou u ojnic ty jsou taky OK. Zkošel jsem i motor v běhu bez ol. vany tak že jsem pod motor dal velkou kádna vytýkající olej a k sacímu hrdlu jsem dal malej kanyst s olejem aby mel pořád přísun oleje, ale jen odkud je velký unik olejej je od turba a pak se mi zdá že hodně oleje teče od prsou kde jsou rozvody ale nevím co by tam mohlo být pošozené že b se tam tlak strácel. Jinak čerpadlo tlak musí dávat protože mi to u olejového filtru jak je dosedací plocha s gumou udělalo bouli a muel jsem dát nový filtr. Máte někdo radu co s tím nebo nějaký servisní manuál kdy bych viděl co vše to čerpadlou a kudy maže nebo nákres čerpadla zda tam jde zvýšit tplat popřípadě jak to čerpadlo odzkoušet? Děkuji za rady jsem už v koncích.


Přidat příspěvek k tématu