Téma: Kobelco SK210

Autor

Zpráva

Tomáš Dorotka

Členem od: 25.07.2011
Příspěvků: 2

25. červenec 2011 22:14:54

Zdravím,
uvažiji o koupi bagru: Kobelco sk210lc rok 2004. Mám s tímto strojem určité zkušenosti, ale se starším typem. Konkrétně Mark 4 rv. 1996. Zajímaly by mě veškeré vaše poznatky a zkušenosti s touto značkou popřípadě přímo s tímto modelem. Předem děkuji za Vaše odpovědi.
s pozdravem Dorotka


Kotouš Jiří

Členem od: 10.07.2007
Příspěvků: 170

27. červenec 2011 10:28:55

Zdravím Vás.
ke Kobelku SK 210 mohu potvrdit, že jsou to velmi výkoné a spolehlivé stoje. V republice je od nás má mnoho zákazníků a všichni jsou spokojeni. Pokud budete mít zájem, mohu Váím dát telefon na nějakého majitele, který jej má ve Vašem kraji. Také Vá mohu řícíi histirii toho stroje, který chcete kupovat. Je 80% pravděpodobnost, že jsme stroj podávali, nebo že stroj známe, a servisujeme. Těch 20 % jsou soukromníci co si sami dovezli a sami si i servisují. tel. 724 151 826, p. Kotouš
Jinak si dejte pozor na překupníky a prodejce použitých strojů, už jsme řešili nejeden problém u firmy, ktrerá koupila stzroj u "zavedeného" prodejce ojetin. Jakmile se ale stroj pokazil, tak se prodejce k tákazníkovi otočil zády. My to sice opravili, ale oprava pak stála mnoho peněz a musel zaolatit zákazník co té firmě důvěřoval!


Václav Kule

Členem od: 09.04.2012
Příspěvků: 1

09. duben 2012 08:20:28

Zdravím právě jsem koupil kobelco sk 210 mark IV nemám s ním žádné skušenosti potřeboval bych vedet jesi to má nějaké rychlosti pracuje dobře ale na múj vkus docela pomalu a nefunguje mi přední panel svítí tam akorát klíč dekuji


Přidat příspěvek k tématu