Téma: JCB 3CX nebo CAT 428 (C, D)

Autor

Zpráva

Radek 61

Členem od: 14.01.2008
Příspěvků: 30

05. březen 2008 10:35:33

Řeším otázku koupě JCB 3CX, nebo 3CX SUPER. Nyní mně někdo doporučuje koupit raději CAT 428 C, D.
Údajně je CAT lepší než JCB...
Neřekl však v čem je lepší, asi myslel obecně celkově, tak nevím jestli je to dobrá rada nebo se někdo mýlí.
Napište mi prosím vaše postřehy, zkušenosti a uvítám každou radu či doporučení. Díky.


Daniel xdand

Daniel xdand
Členem od: 13.09.2007
Příspěvků: 248

05. březen 2008 14:53:05

zaleží na jaky seš bagr zvykly ja sem zacal cat 428d a jezdilo se mi sním dobře o proti 428c ma několik drobností jako je plavani a vylepšený interier pohodlněší ale inak sem nějak nepozoroval rozdil tyden sem jezdil i s jcb 3cx s pujčovny terrametu když pominu ovladaní tak se sním tež nejezdilo spatně ale vadilo mi par drobností jako vyhled do zadu ten u jcb není nic moc oproti cat a ještě par drobností ale je to o zvyku co sem se bavil s ostatnímy co sem tak potkal na stavbach tak skoro každy ti řekne že nejlepší je ten jejiih typ ale podle meho nazoru sou dnes ty stroje tak vyrovnane že opravdu zaleží jen na zvyku strojníka ja bych si vybral cat protože se mi zda pohodlnějsí ale je to jen muj pocit.


Přidat příspěvek k tématu