Téma: hon 053.1

Autor

Zpráva

Anonymní - zdenek.bmw@centrum.cz

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

10. duben 2006 19:38:59

mám hona 053.1 a prosil bych o pár rad.stroj je celkem v pěkném stavu má malou lžíci a podkop,motor a pístnice po go.
má nefunkční brzdy(špatné a zarezlé pakny) a zdá se,že horší čerpadlo,prý když zapadnu tak bych měl lžíci položit na zem zvednout se což funguje a potom se odhodit do boku,ale na to už nemá sílu,(u čerpadla my teče při zátěži z jedné matky hydraulika,která nejde dotáhnout,mám strach abych něco nepoškodil)pokud by to bylo čerpadlem dá se repasovat a co to stojí?mám sjeté pneu a chtěl bych koupit nové nebo spíše protektory se vzorem šíp,ale nevim jest tento vzorek tomuto stroji v terénu pomůže,máte stím někdo prosim Vás zkušenost ?Chtěl bych kopat základy na rodinné domky,inž.sítě apod. a nevim zda tento stroj není zrovna špatnou volbou.neměl bych raději hona prodat něco naspořit a koupit traktorbagr ?nevim jest jsem to vše správně napsal jsem začátečník a moc tomu taky zrovna nerozumim,děkuji za každou informaci


Anonymní - slovacek.milos@seznam.cz

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

15. duben 2006 20:22:03

myslím že je to špatná volba do stavebnictví, ten stroj nic neumí pokud jsi v mokrém terénu, budeš se jen protáčet a přitahovat, je to dobrý stroj na pevné podklady, JZD kotelny a tak, ten stroj umí, ale ne kdy ty potřebuješ, potřebuješ stroj s předním náhonem, rypnou silou a tak, pokud bys chtěl hona prodat mám zájem potřeboval bych ho k ovcím na odstranění fyzické práce jeden mi tu utekl za 50,000 v super stavu a příslušenství a před týdnem jsem prodal bělorusa mazla, už z toho nespím týden, napiš na email


Anonymní - Michal

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

25. duben 2006 12:05:17

Pokud by jsi potřeboval poradit s UN 053 ohledně opravy, ND nebo i jinak tak se obrať na ZETES Servis, Bojkovice. www.zetes.cz. Jinak pro ty tvé vyjmenované účely nejde o zrovna vhodný stroj, ale dělat se s ním dá. Každopádně lepší by byl UN 053.2 s oběma hnanýma nápravama. Samozřejmě, že traktorbagr by byl lepší, lepší by bylo i UNC či jiný stroj.


Přidat příspěvek k tématu