Téma: CAT 428D kozlik ulozeni bananu

Autor

Zpráva

Jan Křesťan

Členem od: 05.08.2009
Příspěvků: 1442

04. duben 2010 07:44:54

Cao kluci, taky vam pri prejezdu mlati kozlik? Mam 2800mth a zacal, u cecka mlati taky a fest a me zacina, zkousel jsem dotahnout dorazovy klinky, ale to pak zase nejde poradne odjistit, mate nejaky figl? Jinak vozim zacto kladivo, coz tomu taky neprida, kor prace snim. Dikes


tktz tktz

Členem od: 13.03.2009
Příspěvků: 15

15. duben 2010 10:01:26

kladivo nemá nic společného s vymlácením..měl jsem ho v 95 rok denně CAT 325 v provozu beton na Ruzyni,to je jen taková pověra,že kladivo škodí čepům a pouzdrům,jako u sportovce,nežereš chrupky klišku půjdou ti klouby do hajzlu...ale o tom jsem nechtěl,přesně tyhle dva traktory cca stejně mth jako ty a kozlíky v háji oba mám odstavený(renomag repas 40tis)...jeden měl dokonce dlouhodobě svahovku...je to prostě dobou a materiálem..stojí oproti dřív za.....když si koupím bílího rusa z Minska a catra z Thajvanu?nebo která filiálka ho teď vyrábí,tak dám krk na to a mám jeden,že oba při stejné práci bělorus vydrží jednou tolik na čepech a na takových podobných věcech..u mě teď například Cat 323D 600mth a hlavní čep výložníku a dvou zvedacích pístnic v tahu,to prostě u takové značky a za ty prachy člověk nechápe...na ten kozlík žádný fígl není,buď kup novej na dalších 2800mth za 160tis,nebo do renomagu za 40tis repas a seslaběj to vyfrézováním...si vyber a zamačkni slzu nad cenami a touto značkou


KMK servis

KMK servis
Členem od: 04.09.2009
Příspěvků: 110

15. duben 2010 23:14:18

Zdravím....k zeslabení frézováním při repasi kozlíku sice dojde, jenže následně se do stejného místa vevaří pouzdro s přídavkem a teprve pak se provádí obrobení potřebného otvoru pro potřebné pouzdro...a pokud je kozlík sundán a máte k tomu i nové origo čepy /případně lze vyrobit i čepy/ lze repasi provést i levněji happy . Každý není gigant s velkou režií happy
Ještě dodatek ....vždy je lépe provést repasi v rozměrech originálních dílů, lze pak při poruchách opravit nakupovaným dílem a nebádat, co tam předtím nějaký "umělec" navalil happy

www.k-m-k.cz
info@k-m-k.cz


Přidat příspěvek k tématu