Téma: Cat 315C --- Prosím o radu, Vaše zkušenosti

Autor

Zpráva

Jan Lejsek

Členem od: 27.06.2008
Příspěvků: 1

07. srpen 2008 19:01:13

Zdravím, mám Cat 315C, r.v. 2007. Tři měsíce po skončení roční záruky se mi zbláznil monitor. Na monitoru se rosvítí kontrola hladiny zrušena, opětovně chyba monitoru, bliká a zhasíná. Toto se stáva nepravidelně a to jednou až šestkrát denně. Mašinu zhasnu, znuvu nakopnu a vše je ok. Při kontaktování servisu mě bylo řečeno, že je vadný monitor a komplet oprava včetně práce bude stat cca 150 000 kč. Tímto Vás prosím o radu, zda už někdo neměl podobný problém, protože se mi nezdá, že by tato závada byla odstranitelná vyměnou monitoru a domnivám se že by mohlo jit o nějakou drobnější opravu. (špatný kontakt, spoj, ...) . Poraďte kdo by mi mohl s tímto problémem pomoci, na koho se obrátit.

Co si myslíte o této závadě po tak krátké době po ukončení prý roční záruky?
Je nějaká možnost spolufinancování této částky s dodávající firmou? (Oni se k tomu moc nemají)

A´t Vám to bagruje. Honza


Ferry JCB 4CX

Ferry  JCB 4CX
Členem od: 29.11.2007
Příspěvků: 53

07. srpen 2008 19:14:33

Ahoj Honzo,pokud máš v okolí nějakýho machra na PC tak ti ten monitor určitě proměří a prohlídne. Mě už takhle pomohli vícekrát


jan k

jan k
Členem od: 16.08.2008
Příspěvků: 434

09. září 2008 22:43:52

Zdravim. Kontrola hladiny-zrušeno,to se děje jen když přejdete rychle s pohotovostní doby klíčku,na startování. Většina bagráku je naučená,že stroj v tomto režimu píská. M315 ne. Tak tam nechte ten klíček délé a kontrola hladiny sama zhasne. Stroj hlásí chybu v komunikačním panelu a pod,když uděláte rychlý start a rychle dáte dolu levého joystika,je to tak? Vše pomalu a v klidu a bude to O.K. Počítač bych moc neřešil. Má svůj život. Je docela možné,že vám to hlásí málo oleje a přitom je ho tam dost. Jo je to šikula. Tak,bagrům zdar a cat zvlášt


p.s. nová mašina má 2roky záruku.


Přidat příspěvek k tématu