Tiltrotátory Steelwrist jsou připraveny na nivelační systémy iDig

Společnost Steelwrist oznamuje, že kompaktní a univerzální naklápěcí rotátory Steelwrist nyní mohou být plně integrovány do nivelačního systému pro rypadla iDig.

Nivelační systém iDig je nákladově efektivní 2D nivelační systém, speciálně vyvinutý pro rypadla. Navíc je bezdrátový, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci na všechny stroje a nevyžaduje údržbu. Zároveň je možné jej jednoduše sundat a umístit na jiný stroj, kde je zrovna potřeba. Více informací naleznete na www.nivelis.cz.

Kromě klasické lžíce a naklápěcí svahovky nyní může iDig sledovat také natáčení a naklápění tiltrotátoru Steelwrist i lžíce v reálném čase.

Tiltrotátory Steelwrist jsou také kompatibilní s dalšími nivelačními systémy na trhu, jako jsou Moba, Leica, Topcon a Trimble. Pro integraci systémů potřebujete jen mít nainstalované rozhraní Steelwrist MCS.

O firmě Steelwrist

Steelwrist je dnes nejrychleji se rozvíjející výrobce naklápěcích rotátorů a rychloupínačů na světě. Zaměřuje se na moderní robustní produkty a rychlý servis, což oceňuje stále více zákazníků. Více informací můžete najít na webu tohoto švédského výrobce www.steelwrist.com/int nebo na stránkách jeho výhradního dovozce Naklápěcí rotátory s.r.o. www.naklapecirotatory.cz.