15. ročník Resale 2009 v dubnu v Karlsruhe

Do svého 15. ročníku vstupuje Resale, vedoucí světový veletrh použitých strojů a zařízení, s rozšířenou nabídkou služeb: mezi jazyky užívané při komunikaci s návštěvníky byla přidána ukrajinština.

„Na tento důležitý trh se zaměřuje více partnerů veletrhu Resale, přímé oslovení nákupčích na ukrajinském trhu se tím zlepší.“ vysvětluje pořadatel Florian Hess. „Nabídka Resale je teď v ukrajinštině k dispozici jak v tištěné, tak v on-line podobě. Dále jsme rozšířili internetovou nabídku v jiných jazycích, jako například perštině a albánštině. „Uprostřed trhu“ pro nás znamená v bezprostřední blízkosti zákazníka, pokud možno v jeho vlastním jazyce.“

Pro vystavovatele bude rozšířena nabídka on-line služeb. On-line katalog Resale od dubna 2008 v ničem obsahově nezaostává za katalogem tištěným – detailní funkce vyhledávání podle speciálních nabídek strojů vystavovatelů dokonce umožňuje ještě efektivnější vyhledávání. On-line vyhledávač ocení vystavovatelé po celý rok, jelikož bezplatně umožní zadávat poptávky po jejich strojích. Skoro by se to dalo nazvat „virtuálním veletrhem“ na téma použité stroje. Jde o smysluplné doplnění nejdůležitějšího světového setkání branže – veletrhu Resale. Pokud se na veletrhu osobně setkají nákupčí ze 118 zemí, pak webové stránky Resale navštěvují po celý rok návštěvníci z více než 150 zemí. Internetová stránka www.resale-germany.com se již od září 2008 plně zaměřuje na nadcházející událost v dubnu 2009 – nová náplň, přepracované download-centrum, více multimediálních obsahů než dříve.

Zatímco se rozbíhá návštěvnická reklamní kampaň, několik vystavovatelů má již zajištěno svůj stánek. Stav obsazenosti veletrhu Resale 2009 je po uplynutí lhůty pro včasnou rezervaci velmi dobrý. Pořadatelé mají závazně zamluveno o něco více plochy než loni. Nejvíce vystavovatelů spadá pod nejdůležitější partnerské svazy Resale – EAMTM a FDM. Dalšími klíčovými vystavovateli, kteří se již přihlásili, jsou: ABB, A+B, Ammann, Axel, Bruderer, BS Forklifts, Coiltec, Deutsche Leasing, DMG, EKW, Ermo, Feyen, Geiger, Hammel, Jungheinrich, Lenzing, Liebherr, Muller Machines, Putzmeister, Reimelt Henschel, Sanders, Teco, Volvo.