reklama
Opravy a diagnostika hydraulických systémů
reklama

Tiskové zprávy

 

Dnes již tradiční předváděcí akce stavebních strojů Liebherr RoadShow přináší mimo průřezu stavebním programem několik novinek, které zde budou oficiálně představeny.

Společnost Phoenix-Zeppelin nabízí svým zákazníkům použité stavební stroje se zárukou Cat Certified Used a Long Life Guarantee.

Společnost Kohlschein upozorňuje své zákazníky a spolupracující firmy na změnu adresy provozovny v Praze.

Po velkém úspěchu předváděcí akce RoadShow v roce 2006 přichází Liebherr s dalším turné předvádění.

12. ročník prezentace stavebních strojů Komatsu a nákladních, užitkových a osobních vozů Mercedes-Benz a Mitsubishi Fuso Canter se nezadržitelně blíží.

Těžkou řadu stavebních strojů obohatil Case Construction modernizací svých dvou největších rypadel.

Vlajková loď produktové palety nakladačů Liebherr, model L 586 2plus2, byl v Rakousku v anketě odbornou veřejností zvolen nakladačem roku.

Jako již tradičně v tomto zimním období si Vás společnost Casetec dovoluje pozvat na letos jubilejní pátý ročník Dne Case,

Dovolujeme si Vás upozornit na právě probíhající akci, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s firmou Wecan u příležitosti zahájení prodeje smykových nakladačů této značky v České a Slovenské republice.

Evropská unie vydala v listopadu minulého roku „Iniciativu v oblasti surovin – uspokojení kritických potřeb pro růst a zaměstnanost v Evropě“.

Půjčovna nivelací
reklama