reklama
reklama

Tiskové zprávy

 

Nyní máte možnost u firmy ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. zakoupit poslední kusy kolových nakladačů za výrazně snížené ceny.

Půjčovna strojů The Cat Rental Store společnosti Phoenix-Zeppelin připravila pro zájemce o zapůjčení strojů a aplikací pro zimní údržbu komunikací jejich představení přímo v místě použití.

Společnost Kohlschein pořádá již po čtrnácté zákaznicky oblíbené dny otevřených dveří.

Caterpillar zahájil na adrese www.mycattv.com provoz nových interaktivních webových stránek CAT TV, které představují dosud neviděnou míru spojení s veřejností.

Plzeňská firma BC Stavo s.r.o. umístila na web svoji zcela novou prezentaci; najdete ji na www.bcstavo.cz.

Chicago Pneumatic představuje své nové benzínové kladivo, RedHawk. Jedná se o robustní a jednoduše ovladatelný pracovní stroj, který není závislý na vnějším zdroji napojeném na různé hadice či kabely.

Doprodáváme skladové zásoby 2008 nových smykových nakladačů, pásových rypadel a vysokozdvižných vozíků za neuvěřitelné ceny.

Do svého 15. ročníku vstupuje Resale, vedoucí světový veletrh použitých strojů a zařízení, s rozšířenou nabídkou služeb: mezi jazyky užívané při komunikaci s návštěvníky byla přidána ukrajinština.

Společnost Phoenix-Zeppelin uvádí na český trh nové modely kompaktních pásových nakladačů značky Caterpillar s novým typem podvozku, které jsou doplněním stávající modelové řady „C“.

Rádi bychom Vás informovali o právě probíhající cenové akci na smykem řízené nakladače Novotný B-861 a B-961.

reklama