reklama
Kladiva a pásy Renomag
reklama

Tiskové zprávy

 

Krátce po tom, co společnost Phoenix-Zeppelin představila novou podobu internetové prezentace na adrese www.p-z.cz, přináší další vylepšení ve spolupráci se značkou Caterpillar.

Ramirent - půjčovna stavebních strojů a malé mechanizace, připravila pro zákazníky na letní období speciální promo akci s názvem "RENTuj a tankuj!", zaměřenou na pronájem hutnící techniky, minirypadel a mininakladačů.

Nadešlo období prázdnin a sním i dvě nové akční ceny našich stavebních strojů.

V sobotu 27. června proběhlo v areálu společnosti Velkolom Čertovy schody finále soutěže strojníků „Nejlepší strojník v ovládání kolového nakladače 950H“.

Společnost Phoenix-Zeppelin spustila nové webové stránky na adrese www.p-z.cz, které přehledně a jednoduše prezentují nabídku jednotlivých služeb a produktů.

Německá společnost Kinshofer GmbH a finská společnost Aponox Oy oznámily, že nově založená společnost Kinshofer Aponox Oy koupila Aponox Oy.

Společnost Vápenka Čertovy schody a.s., člen nadnárodní skupiny Lhoist, provozovatel největšího lomu v České republice na těžbu vápence, si pro přepravu a nakládku materiálu v lomu Tmaň u Berouna vybrala stroje Caterpillar od společnosti Phoenix-Zeppelin.

Akční ceny smykových nakladačů platné v průběhu veletrhu IBF jsou již za námi.

Již 15 let sdružuje strojníky stavebních strojů v České republice Klub posádek Caterpillar.

Společnost Phoenix-Zeppelin, výhradní prodejce stavebních strojů a energetických systémů značky Caterpillar v České republice a na Slovensku, letos slaví 40 let spolupráce s firmou Caterpillar.

25 000 za starý semafor!
reklama