reklama
reklama

Soutěž „Tvůj Cat, tvůj Scott“ zná své vítěze

Po celý rok vyplňovali zákazníci Zeppelin CZ soutěžní lístky, aby mohli být v těchto dnech vylosováni výherci soutěže o elektrokola Scott. A tak se také stalo.

Zeppelin CZ si na rok 2018 připravil v rámci kampaně Tvůj Cat, tvůj Scott soutěž o trojici elektrokol renomované značky Scott. Každý, kdo si na některé z poboček Zeppelin CZ zakoupil použitý stroj Cat v hodnotě přesahující 250.000 korun se mohl přihlásit do soutěže o tři elektrokola Scott E-Spark 730. Soutěž probíhala od 1.1.2018 do 30.11.2018. Nyní je soutěž u konce a zástupci Zeppelin CZ vylosovali tři výherce.

IMG_0238

Výherci jsou:

Martina Thomasová, Chožov ADS.M s.r.o.,

Svatopluk Madry, Ostrava STASPO, spol. s.r.o.,

Petr Ježek, Třeboň HYDRO&KOV s.r.o.

Výhercům gratulujeme a těšíme se na setkání při předání jejich nového elektrokola Scott E-Spark 730. Výherce kontaktujeme a ceny jim budou předány na příslušných pobočkách.

A protože o kola Scott byl mezi našimi zákazníky velký zájem, připravujeme již v těchto dnech druhý ročník soutěže. Výhru pro ročník 2019 opět dodá společnost Scott. Více informací již brzy na www.zeppelin.cz a na všech pobočkách.

O společnosti Zeppelin CZ s. r. o.

Společnost Zeppelin CZ s. r. o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s. r. o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r. o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod šest „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Garance spokojenosti iDig
    reklama