reklama
reklama

Půjčit si stroj „z kapsy“ je nyní možné. Nová mobilní aplikace Půjčovna strojů Zeppelin CZ právě vstupuje na český trh

Půjčovna strojů společnosti Zeppelin CZ spouští v těchto dnech novou mobilní aplikaci, která uživatelům nabídne celou řadu užitečných a chytrých funkcí.

Aplikace „Půjčovna strojů Zeppelin CZ“ byla vyvinuta pro specifické potřeby půjčovny, je kompletně v češtině a stáhnout si ji lze v online obchodech AppStore a GooglePlay. Uživatelé zde najdou například kompletní nabídku půjčovny včetně technických specifikací produktů, kontakty nebo informace o probíhajících akčních nabídkách a slevách.  

Aplikace Půjčovna strojů Zeppelin CZ je v krátké době již druhým podobným projektem společnosti Zeppelin CZ. Již v únoru se veřejnosti představila podobná aplikace ZCZ Stavební stroje, která je zaměřena na prodej a servis nových i použitých strojů značky Cat®. „Digitalizace informací přinese našim zákazníkům spoustu výhod. Na nalezení toho správného stroje pro jejich stavbu jim nyní stačí pár kliků na displeji telefonu,“ říká o aplikaci ředitel Půjčovny strojů Zeppelin CZ, Jan Blecha. „Z katalogu se lze navíc jednoduše spojit rovnou s centrální zákaznickou linkou na telefonním čísle 800 023 000, kde jim operátoři poradí nebo je přepojí na naše prodejce.“ 

iTunesArtwork

 

Výhody aplikace?

  • V češtině
  • Jednoduché uživatelské prostředí / snadné ovládání
  • Podpora a pravidelné aktualizace
  • Optimalizováno na všechna nejběžnější zařízení

Co mohou zákazníci půjčovny nyní ve svých mobilech najít?

  • Katalog strojů a malé mechanizace k pronájmu
  • Katalog příslušenství
  • Technické specifikace strojů / malé mechanizace
  • Aktuální kontakty

Dodatečné informace:

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení - autorizovaná půjčovna The Cat Rental Store má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.  

Zeppelin CZ s. r.o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod pět „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky se aktivity Zeppelin CZ dělí do těchto divizí: Stavební stroje, Důlní stroje, Půjčovna strojů a Energetické systémy

O Půjčovně strojů Zeppelin CZ

Půjčovna strojů Zeppelin CZ je specialistou na flexibilní pronájmy strojů a zařízení různých značek. Základem nabídky je stavební, zemní a zemědělská technika značky Cat®, která je doplněna o celou řadu dalších strojů, jako jsou manipulační vozíky, vysokozdvižné plošiny, elektrocentrály, vibrační a hutnicí technika a mnoho dalších.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ garantuje špičkový stav pronajímané techniky; dále poskytuje poradenství a zaškolení obsluhy, výhodné financování nebo dopravu techniky na místo určení. V případě potřeby zajistí i obsluhu stroje. Najdete ji na 13 pobočkách v České republice!

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama