reklama
Opravy a diagnostika hydraulických systémů
reklama

Nová pobočka půjčovny strojů The Cat Rental Store

Společnost Phoenix-Zeppelin nyní rozšířila síť půjčoven strojů The Cat Rental Store o novou pobočku v Praze 9 - Čakovicích.

Nová půjčovna The Cat Rental Store v Praze 9 - Čakovicích se stává již 12. místem na území České republiky, kde nabízí od začátku května zákazníkům kompletní sortiment strojů a zařízení. Do nabídky půjčovny patří například stroje a zařízení značky Caterpillar a další stavební stroje všech velikostí, dále dopravní a zdvihací technika, zemědělské stroje a široký sortiment malé mechanizace pro kutily.

V rámci rozšiřování dostupnosti půjčoven strojů The Cat Rental Store otevřela společnost Phoenix-Zeppelin na začátku května již 12. pobočku této půjčovny v Praze 9 - Čakovicích. Jedná se již o třetí místo v hlavním městě Praze. Služby půjčovny jsou klientům již k dispozici v Praze – Modleticích a v Praze – Chrášťanech. „Jedním z našich cílů je zlepšování dostupnosti služeb půjčovny pro naše zákazníky, tak abychom pokryli jejich potřeby nejen naší nabídkou, ale také snadnou dostupností poboček,“ upřesnil Jan Blecha, ředitel půjčoven společnosti Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

Půjčovny strojů The Cat Rental Store disponují kompletní nabídkou více než 4 000 ks strojů a zařízení. Kromě zapůjčení samotných strojů a zařízení nabízejí zákazníkům také další doplňkové služby. K těm nejvyhledávanějším patří doprava na místo zapůjčení a zpět, poradenství, zajištění profesionální obsluhy zapůjčeného stroje a jiné.

Nová půjčovna strojů The Cat Rental Store sídlí na adrese:

Kostelecká 915 (za hypermarketem Globus)

Praha 9 – Čakovice

196 00

Tel: 724 666 561

Modrá linka : 844 100 105

    25 000 za starý semafor!
    reklama