reklama
Kladiva a pásy Renomag
reklama

Mini rýpadla JCB 18Z-1 a 19C-1 obdržela cenu „Innovative Iron Award 2018“

Časopis Compact Equipment udělil toto ocenění novým mini rýpadlům JCB pro jejich inovativní řešení, které přináší zákazníkům vyšší spolehlivost, nižší nároky na údržbu a vyšší bezpečnost.

Model 18Z-1 o hmotnosti 1,8 t s nulovými přesahem zádi umožňuje práci ve stísněném prostředí, jako jsou chodníky podél budov. Díky tomuto řešení se snižuje riziko poškození stroje i jeho okolí. Mini rýpadlo 19C-1 má kompaktní rozměry jako ostatní stroje této řady, avšak s větší vylamovací silou a užitečnou nosností. Násada o délce 1344 mm poskytuje větší dosah a hloubku kopání.

Snadný servis, vyšší výkon

Nová kompaktní rýpadla JCB pohání vznětové motory Perkins o výkonu 17,2 kW se snadným přístupem za zadním odklápěcím panelem. Podobně jednoduše lze provádět všechny denní servisní kontroly. Díky prodloužení mazacích intervalů na 500  motohodin se zkrátily prostoje. Všechny panely karoserie jsou vhodně navrženy a vyrobeny z oceli pro vyšší ochranu a bezpečnost. Silný odolný rám podvozku ve tvaru písmene „H“ zaručuje potřebnou pevnost a stabilitu stroje. Design rámu s otevřenou konstrukcí umožňuje opadávání materiálu a zabraňuje nadměrnému opotřebení podvozku. Roztahovací podvozek umožňuje vyšší stabilitu rýpadla. Podvozkové nosníky jsou vyrobeny z 25mm kvalitního ocelového plechu.

Mini rýpadla sdílejí novou zesílenou konstrukci výložníku a násady. K dispozici jsou dvě délky ramena 950 mm nebo 1100 mm. Hydraulický válec a hadice jsou nově vedeny vrchní částí hlavního výložníku o délce 1800 mm, což snižuje riziko poškození na minimum.

Bezpečnost a pohodlí při práci

Mini rýpadla JCB 18Z-1 a 19C-1 patří mezi nejpohodlnější a nejbezpečnější na trhu. Konstrukce ROPS kabiny poskytuje obsluze více vnitřního prostoru pro nohy a ramena. Vylepšená poloha sedačky přispívá k lepšímu výhledu strojníka. Ovládání rýpadel je snadné, bezpečné a intuitivní.

Hlavní vlastnosti rýpadel:

• 500hodinové intervaly mazání
• Odklápěcí panel s protizávažím pro snadný přístup k motoru
• Samostatný kryt pro denní servisní kontrolu
• Integrované přepravní úchyty eliminující poškození pásů
• Záruka 24 měsíců /2000 mth

Nová mini rýpadla 18Z-1 a 19C-1 se uplatní nejen ve stavebnictví, ale i při úpravách parků a krajinářství. Stroje ocení také půjčovny.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama