reklama
Renomag
reklama

Case na webu spouští nové responzivní stránky - příjemné a interaktivní

Case Construction Equipment zahájil provoz nových webových stránek navržených tak, aby návštěvníkům poskytovaly potřebnou podporu a informace, ať už jsou kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.

Nové stránky nabízejí čisté, modulární členění se snadno přístupným  obsahem a okamžitě dostupné informace o produktech. Oddělená svislá navigace umožňuje snadné procházení a otevírá hlavní plochu obrazovky, kde se zobrazuje více informací najednou. Responzivní design detekuje zařízení, ze kterého návštěvník přistupuje, a automaticky upravuje rozvržení stránky a rozlišení pro jeho velikost obrazovky. Stejná zkušenost čeká na uživatele desktopových počítačů, tabletů i chytrých telefonů.

Konfigurátor strojů, nyní též k dispozici pro tablety a mobily, zákazníkům umožňuje prozkoumat všechny dostupné verze strojů a požádat si o nabídku. Hladké propojení mezi stroji a přídavným zařízením dovoluje zákazníkům snadno zvolit řešení, které vyhovuje jejich požadavkům.

Přísun informací ze sociálních sítí na úvodní stránce nabízí interaktivní propojení mezi samotnými stránkami a sociálními kanály Case. Zákazníci jsou rovněž informování o nejnovějších zprávách a událostech prostřednictvím vyčleněných sekcí.

Marcello Fortunato, marketingový ředitel Case pro Evropu, Afriku a Střední východ, uvedl: „Žijeme v digitální éře, kde život tepe v rychlém rytmu a informace musíme sypat z rukávu okamžitě. Prostřednictvím nových stránek chceme zákazníkům nabídnout efektivní a interaktivní digitální zkušenost, která jim poskytne praktická řešení pro jejich podnikání.“

https://www.casece.com 

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Wacker Neuson DPU
    reklama