reklama
reklama

Anglické rypadlonakladače, dempry a válce nyní pod značkou Mecalac

Společnost Mecalac poprvé naživo ukázala stroje Terex ve svých barvách. Dochází k tomu poté, co Groupe Mecalac odkoupila od firmy Terex výrobní závod v anglickém Coventry.

Známé stroje Terex v barvách Mecalac se představily 16. května na volné ploše před víceúčelovou halou Arcadium ve francouzském Annecy, společně s uvedením nové řady vlastních revolučních kolových rypadel MWR.

Ke zhlédnutí byly modely traktorových rypadlonakladačů TLB990 PS, TLB890 PS a TLB870 DSSS, kompaktní dumpery TA9 S (nosnost 9000 kg), TA6 (6000 kg) a TA1 EH (1000 kg).

Nechyběla ani hutnicí technika v podobě tandemového válce TV800 (1559 kg) či ručně vedeného válce MBR71 (513 kg) s přepravním vozíkem Trailer o nosnosti 750 kg.

Jak uvedl Henri Marchetta, prezident a zakladatel společnosti, Mecalac plně využije nejen výrobních možností nově nabyté kapacity v anglickém Coventry, ale též její konstrukci a vývoj. Ty pokračují v práci na již zahájených projektech, a z pozice nového majitele do nich Groupe Mecalac nehodlá, alespoň prozatím, zasahovat.

Sortiment z Coventry umožní firmě Mecalac rozvinout svou působnost i do méně rozvinutých regionů a stát se tak globální společností s širokým portfoliem strojů pro práce ve městě.

Zákazníci nyní budou moci vybírat z celkem 50 modelů strojů Mecalac, které lze nasadit na výkopové práce, nakládání, přepravu, hutnění i manipulaci.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama